nautica

Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)
 • Wraki Morza Czerwonego
  Wraki Morza Czerwonego
  Na granicy wody i powietrza - zobacz wraki Morza Czerwonego
 • Egipt zaprasza !
  Egipt zaprasza !
  Łodzie nurkowe czekają - zapraszamy do Egiptu
 • Egipt zaprasza
  Egipt zaprasza
  W Egipcie czekają na Ciebie luksusowe łodzie nurkowe - na pokładzie wszystko i mnóstwo wrażeń !
 • Egipskie kolory
  Egipskie kolory
  Nurkowy raj ! barwy Morza Czerwonego w zasięgu ręki !

Egipt - przegląd informacji

There are no translations available.

Szkolenie nurkowe w Egipcie

Podstawowy Kurs Nurowania

W jednym z najlepszych regionów nurkowych w Sharm El Sheikh, przez cały rok prowadzimy naszą bazę nurkową, w której możecie rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem. W czasie tygodniowego pobytu na urlopie zdobędziecie wiedzę i umiejętności, pozwalające bezpiecznie uprawiać nurkowanie rekreacyjne. Zajęcia prowadzi polska kadra instruktorska. Sprawdź jak dobrać sprzęt nurkowy

Dokończenie kursu podstawowego OWD + turystyka nurkowa

Pakiet składa się z 10 nurkowań. 4 nurkowania, to dokończenie kursu OWD na wodach otwartych, podczas których mają miejsce ćwiczenia i wycieczki podwodne. Kolejne 6 nurkowań (3 dni nurkowe) to nurkowania turystyczne-rekreacyjne. Standardowo, na dokończenie kursu OWD i nurkowania turystyczne (wykupione jako pakiet), zapewniamy pełen komplet sprzętu. Wy powinniście posiadać własny sprzęt ABC, czyli maskę, fajkę i płetwy.

Kontynuacja szkolenia: kursy AOWD, EFR, RESCUE 

Każda osoba nurkująca, posiadająca certyfikat potwierdzający jej poziom wyszkolenia, może kontynuować szkolenie. Ciągłe doskonalenie swojej techniki nurkowej, rozwijanie własnych umiejętności oraz zainteresowań podwodnych, sprawia że nasze nurkowania stają się coraz ciekawsze i bardziej satysfakcjonujące.

Kursy specjalistyczne PADI 

Kursy specjalistyczne rozwijają i ukierunkowują umiejętności i doświadczenie na obszary odpowiadające konkretnym zainteresowaniom. Uczą planować i prowadzić różnorodne nurkowania specjalistyczne: nitroksowe, wrakowe, głębokie, w suchych skafandrach, nocne, i wiele innych. Każda specjalizacja otwiera możliwość eksploracji fascynujących obszarów podwodnego świata.

More Articles...

Page 1 of 10

<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Nautica Travel

Nautica Safari

Nautica Vis

Nautica Egipt