nautica

English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
  • Safari Top Północy 14-21.04.2018
    Safari Top Północy 14-21.04.2018
    Safari nurkowe w Egipcie
  • Terminy safari 2018
    Terminy safari 2018
    Zarezerwuj termin dla siebie.

14-21.04.2018 - Top Północy

W programie safari: SS Thistlegorm, Abu Nuhas (Żelazna Rafa), Brothers Islands. Duże zwierzęta, dużo wraków, cudowne rafy północy Morza Czerwonego. 

Więcej o tej trasie:

safari-egipt-kwiecien-2018

 

15-22.03.2018 - Fury Shoal

 

Zapraszamy na zupełnie nowy program zatytułowany: "Safari dla leniwych". Tak dobraliśmy program i trasę by był to całkowity relaks. Safari bez pośpiechu, krótkie przepłynięcia, lenistwo. Jest okazja zobaczyć i zwiedzić rafy, często z braku czasu omijane przez inne safari. Plus najsłyniejsze miejscówki w regionie, na które można wracać w nieskończoność. 

W programie uwzględniliśmy rafy niezwykłe: Heaven, Maksur, Claudia, Walking, Camilla, Sataya, Dolfin Reef, Angel Reef, Iron Reef, Malahi, Bell, Abu Galawa Soraya, Wadi Gimal, Elphinstone...

 

Przygotowaliśmy coś wyjątkowego: możliwość zrealizowania kursu OWD na safari. Warunek jest jeden: należy mieć zaliczone wody basenowe przed wyjazdem. Dokończymy kurs na safari (poprowadzi go Darek Spirytulski) zupełnie bez opłat. 

 

Na safari zorganizowała się również podgrupa fotografująca, która odbywa dość specyficzne nurkowania ... kto widział - to wie, kto nie widział - sam się przekona...

Więcej o safari i trasie: 

 

safari-marzec

 

 

Pojedź na safari w ferie, złap trochę słońca i spokoju! Najbliższe safari w ferie: 10-17.02.2018. Trasa: Dalekie Południe, prowadzący: Piotr Stós. Możliwość realizacji słynnych już warsztatów fotograficznych z Piotrem, kursu AOWD, DEEP lub skuterowego.

Więcej o tej trasie. Zapraszamy. 

2018

 

Zobacz terminy safari 2018!

 

 

techniczne1

23-30.11.2017 ostatnie 2 wolne miejsca na safari w 2017 roku. Trasa Top Północy więcej>>

techniczne7

Wybierz trasę i termin dla siebie. Ostatnie wolne miejsca na jesień 2017.12802713 1124876220876077 4948588720782000088 n

bracia22

hamer

safari egiptNasza łódzi Star Jet uzyskała zupełnie nowy look. Po generalnym remoncie są górne kajuty, jadalnia z ergonomicznymi krzesłami oraz wszystkie łazienki :) Górne kajuty mają teraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Na pokładzie słonecznym, oprócz mat wypoczynkowych mamy teraz rewelacyjnie sprawdzające się leżaki ! Nowa, świeżutka pościel i poduszki pozwolą Wam wygodnie się wyspać.

Więcej >>>

newstar 9

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w pierwszym safari w 2015 roku! Opiszcie swoje wrażenia - czekamy niecierpliwie a relacje! Tymczasem szukajcie nas na facebooku zdjęcia z safari! 

Egipt - terminy safari. Tylko 4 godziny lotu dzieli nas od spokoju, odosobnienia i bajecznych raf Morza Czerwonego.

 Piotr Stos safari egipt1

Serdecznie zapraszamy na nasze safari podróżników, którzy chcą się oderwać od codzienności, odpłynąć - dosłownie i w przenośni - od stałego lądu, zasięgu sieci komórkowych i stresujących spraw. W czasie tygodniowego rejsu po Morzu Czerwonym na pokładzie dużej, 40 - metrowej łodzi motorowej  realizowany jest zawsze ciekawy i intensywny program - 15 do 21 nurkowań. 

bracia24

... sprawdź tu: relacje filmowe 

bracia1

 

Łodzie safari są jednostkami przygotowanymi specjalnie do tego typu imprez; łączą w sobie wygodę i przyjemności hotelu z  funkcjonalnością centrum nurkowego. Pozwalają na pełen luzu pobyt na morzu i zapewniają świetną logistykę prowadzenia nurkowań. Trasa safari wiedzie w miejsca, które są niedostepne podczas bliskich wypłynięć z baz położonych wzdłuż wybrzeża. Przez siedem dni można tylko  nurkować, jeść, spać, bawić się i zapominać o całym świecie:). 

Mieszkamy w dwuosobowych kajutach z łazienkami, mając do dyspozycji jadalnię, salon, pokład wypoczynkowy z barem, pokład słoneczny i nurkowy.  Dużym atutem safari jest brak konieczności zajmowania się sprzętem nurkowym - on po prostu czeka na nas cały czas w tym samym miejscu, a naszym jedynym zadaniem jest założyć go przed, a zdjąć po nurkowaniu , w czym zresztą i tak pomaga bardzo sprawna załoga.

Świetne jedzenie, kolosalna ilość wrażeń, sympatyczna kadra, fajne towarzystwo - po prostu - wakacje... 

Poczytajcie wspomnienia naszych Gości  na FB, obejrzyjcie filmik z marcowego safari; dokładnie spenetrujcie łódkę na której spędzicie najfajniejszy tydzień w roku!

 Pytania? Odpowiemy pod numerami Basia 797025 117 ekipa

Irenka 1

Irenka 8

Irenka 3

Irenka 4

Irenka 5

Irenka 6

 DSC4941 wm

 

Nautica Travel

Nautica Safari

Nautica Vis

Nautica Egipt