nautica

English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

9db0379affef4cf8101b603e8a93aa8a.media.300x424

Taka okazja nie często zdarza się w Krakowie. Ostatnie zawody tej rangi odbyły się w 2005 roku. W dniach 4-5.04.2014 roku na basenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu oraz AGH w Krakowie odbędą się XI indywidualne Basenowe Mistrzostwa Polski we Freedivingu. Jeśli znajdziecie troszkę czasu to warto wpaść i zobaczyć zmagania najlepszych polskich „bezdechowców”.

 Tradycyjnie już zawody o tytuł najlepszej freediverki i najlepszego freedivera obejmować będą wszystkie konkurencje basenowe. Będą to zawody dwudniowe z konkurencjami Dynamika w płetwach w piątek rozgrywaną na basenie 50 m w Oświęcimiu oraz Dynamika bez płetw i Statyka rozgrywanymi w sobotę na basenie 25 m w Krakowie. O zwycięstwie w zawodach zadecyduje suma punktów uzyskanych z wymienionych trzech konkurencji.

 

Od wielu lat zawody o tytuł Basenowego Mistrza Polski gromadzą na starcie czołówkę zarówno polskich jak i zagranicznych zawodników. Tradycyjnie również jak każde zawody freedivingowe i aktualne Mistrzostwa będą okazja nie tylko do sprawdzenia swojej sportowej formy ale również świetna okazja do spotkań, nauki i miłego spędzenia czasu.

 


Szczegółowy program i informacje znajdziecie na www.bmp2014.pl

Nautica Travel

Nautica Safari

Nautica Vis

Nautica Egipt