nautica

English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
  • Wakacje w Chorwacji
    Wakacje w Chorwacji
  • Kolory Adriatyku
    Kolory Adriatyku

BAZA NURKOWA NAUTICA W MIEJSCOWOŚCI VIS NA WYSPIE VIS

zobacz jak wygląda najbardziej nurkowa wyspa Chorwacji 

rezerwacje, pytania Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,'; document.write( '' ); document.write( addy_text94392 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 797 025 117, 12 626 00 36

Od długiego weekendu majowego, czyli od 29.04.2017 roku zapraszamy do naszej chorwackiej bazy nurkowej na wyspie Vis,  w hotelu "Issa", położonym w miasteczku Vis przy ul. Apolonija Zanelle 5 , niespełna 2,5 godziny drogi promem ze Splitu.

Baza  mieści się na parterze hotelu "Issa" (poniżej tarasu kawiarni) i zajmuje powierzchnię 200 m2. Na pomieszczenia bazy składają się biuro z aneksem wykładowym, magazyn sprzętu mokrego, sprężarkowania z magazynem butli. Przed bazą zaaranżowaliśmy  kącik internetowy (wi-fi free). Plaża znajduje się w odległości 20 metrów od bazy.

issa ze strzalka wieksza bez napisuOferujemy zakwaterowanie w kompleksie hotelowym ISSA  lub apartamentach prywatnych, z wyżywieniem lub bez. Spójrzcie na mapkę i wybierzcie miejsce zakwaterowania od 100 do 500 metrów od bazy nurkowej.  W przerwach między nurkowaniami możecie odpocząć w jednej z klimatycznych viskich kafejek lub spotkać z rodziną i przyjaciółmi na plaży.

issa od morza

Możemy obsłużyć do 20 osób nurkujących turystycznie dziennie oraz równolegle małe grupy nurków technicznych.

 

Hotel Issa budynek

Wyposażenie bazy:
80 butli - stalowe: 12, 15l oraz ALU (stage) 11,1 i 7 l; 4 kpl. 2x12l , 20 kompletów sprzętu nurkowego (firm SCUBAPRO, EQUES), 2 kompresory TAURUS - COLTRI, łódź nurkowa 9-metrowy "Bajkonur" dla 12 nurków oraz ponton morski, pomoce audiowizualne, cyfrowy aparat z obudową do zdjęć podwodnych.
Szkolenia w centrum prowadzą polscy instruktorzy i przewodnicy nurkowi. Baza prowadzi nurkowania na poziomie rekreacyjnym i technicznym.

 Vis roslinka

vis bajkonur

vis amfora

 

Szkolimy od stopni podstawowych i zaawansowanych do technicznych

Bubblemaker-dla dzieci pierwsze nurkowania kursy zaawansowane
1 miki-i-kris specjalizacje-140

 

 

Baza Nautica na Visie:

Nautica Travel

Nautica Safari

Nautica Hvar

Nautica Egipt