nautica

English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
  • Dostępne
    Dostępne
  • Wakacje w Chorwacji
    Wakacje w Chorwacji
  • Kolory Adriatyku
    Kolory Adriatyku

BAZA NURKOWA NAUTICA W MIEJSCOWOŚCI VIS NA WYSPIE VIS

zobacz jak wygląda najbardziej nurkowa wyspa Chorwacji 

rezerwacje, pytania: 797 025 124, 12 626 00 36, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Od długiego weekendu majowego, czyli od 29.04.2017 roku zapraszamy do naszej chorwackiej bazy nurkowej na wyspie Vis,  w hotelu "Issa", położonym w miasteczku Vis przy ul. Apolonija Zanelle 5 , niespełna 2,5 godziny drogi promem ze Splitu.

Baza  mieści się na parterze hotelu "Issa" (poniżej tarasu kawiarni) i zajmuje powierzchnię 200 m2. Na pomieszczenia bazy składają się biuro z aneksem wykładowym, magazyn sprzętu mokrego, sprężarkowania z magazynem butli. Przed bazą zaaranżowaliśmy  kącik internetowy (wi-fi free). Plaża znajduje się w odległości 20 metrów od bazy.

issa ze strzalka wieksza bez napisuOferujemy zakwaterowanie w kompleksie hotelowym ISSA  lub apartamentach prywatnych, z wyżywieniem lub bez. Spójrzcie na mapkę i wybierzcie miejsce zakwaterowania od 100 do 500 metrów od bazy nurkowej.  W przerwach między nurkowaniami możecie odpocząć w jednej z klimatycznych viskich kafejek lub spotkać z rodziną i przyjaciółmi na plaży.

issa od morza

Możemy obsłużyć do 20 osób nurkujących turystycznie dziennie oraz równolegle małe grupy nurków technicznych.

 

Hotel Issa budynek

Wyposażenie bazy:
80 butli - stalowe: 12, 15l oraz ALU (stage) 11,1 i 7 l; 4 kpl. 2x12l , 20 kompletów sprzętu nurkowego (firm SCUBAPRO, EQUES), 2 kompresory TAURUS - COLTRI, łódź nurkowa 9-metrowy "Bajkonur" dla 12 nurków oraz ponton morski, pomoce audiowizualne, cyfrowy aparat z obudową do zdjęć podwodnych.
Szkolenia w centrum prowadzą polscy instruktorzy i przewodnicy nurkowi. Baza prowadzi nurkowania na poziomie rekreacyjnym i technicznym.

 Vis roslinka

vis bajkonur

vis amfora

 

Szkolimy od stopni podstawowych i zaawansowanych do technicznych

Bubblemaker-dla dzieci pierwsze nurkowania kursy zaawansowane
1 miki-i-kris specjalizacje-140

 

 

Baza Nautica na Visie:

Nautica Travel

Nautica Safari

Nautica Hvar

Nautica Egipt