nautica

English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
 • !
  !
 • Kursy
  Kursy
 • !
  !
 • !
  !
 • !
  !
 • Freediving w Chorwacji
  Freediving w Chorwacji
  Kursy AIDA i SSI, a także intra freedivingowe prowadzi Emilia Biała

 Bubblemaker program dla dzieci od lat 8

padi-bubblemaker

Nauka poprzez  zabawę:

Bubblemaker to nie kurs, to zabawa z nurkowaniem dla dzieci od lat 8. Nie musisz być świetnym pływakiem, by spróbować oddychać z automatu i nauczyć się obsługiwać sprzęt do nurkowania, dostosowany specjalnie dla młodszych nurków. Typowe zajęcia trwają około półtorej godziny. W cenie jest komplet sprzętu nurkowego (jacket i pianka w rozmiarach dziecięcych, automat, butla 8l., balast, ABC). Każdy uczestnik  dostaje zestaw Bubblemaker: logbook, naklejki, zmywalny tatuaż, sympatyczną zabawkę, kąpielowy ręcznik i dyplom. Zabawa odbywa się pod opieką polskich instruktorów nurkowania.

Czego dziecko może się nauczyć podczas zajęć Bubblemaker?

Doświadczyć, czym jest nurkowanie w pełnym sprzęcie, nauczyć się  go obsługiwać, dowiedzieć się ciekawych rzeczy o stworzeniach żyjących pod wodą, a także podstaw nurkowania partnerskiego.

Wymagania wstępne:

Aby przystąpić do programu trzeba mieć ukończone 8 lat. Nie jest potrzebne wcześniejsze szkolenie. Nie jest potrzebne zaświadczenie od lekarza. Nie trzeba mieć karty pływackiej.

Kontynuacja nauki nurkowania:

Dzieci, które mają 10-14 lat mogą kontynuować swoją nurkową przygodę poprzez udział w kursie podstawowym Junior PADI Open Water Diver, uprawniającym do nurkowania do 12 metrów.

 

Nautica Travel

Nautica Safari

Nautica Vis

Nautica Egipt