nautica

English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
 • Egipt zaprasza
  Egipt zaprasza
  W Egipcie czekają na Ciebie luksusowe łodzie nurkowe - na pokładzie wszystko i mnóstwo wrażeń !
 • Egipskie kolory
  Egipskie kolory
  Nurkowy raj ! barwy Morza Czerwonego w zasięgu ręki !
 • Wraki Morza Czerwonego
  Wraki Morza Czerwonego
  Na granicy wody i powietrza - zobacz wraki Morza Czerwonego
 • Egipt zaprasza !
  Egipt zaprasza !
  Łodzie nurkowe czekają - zapraszamy do Egiptu
Nasza kadra w Sharm El Sheikh

akadra-karolina_copy

Karolina Głowacka - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UJ z uprawnieniami Radcy Prawnego. Pozytywna dusza, która pracę
w kancelarii zamieniła na stanowisko związane z obsługą klienta w naszej bazie w Egipcie. Lubi aktywnie spędzać czas, szczególnym zamiłowaniem darzy tenis i narty. W wolnych chwilach
sięga po książki Waldemara Łysiaka oraz Ryszarda Kapuścińskiego. We wspomnieniach najczęściej wraca do miejsc, które kiedyś odwiedziła w swych podróżach, a w myślach już planuje następne.

"Carpe diem"

 

willi

Nazywam się Viliam Lobb ale przyjaciele nazywają mnie Free Willi z uwagi na ilośc czasu jaką spędzam w wodzie, a głównie pod wodą, Moja przygoda z nurkowaniem rozpoczęła się w 1991 roku w zimnych wodach jezior na Słowacji. Od zawsze lubiłem wodę, choć wcześniej bardzej interesowałem się sportami zimowymi, potem przyszło nurkowanie jako pasja. Pasja wkrótce przerodziła się w zawód gdyż chciałem pięknem podwodnego świata podzielić się z Innymi. Jestem instruktorem MSDT Padi oraz IANTD.

Moje motto: Życie jest zbyt krótkie aby odwiedzić wszystkie wspaniałe miejsca nurkowe.

 

jacek-palme

Jacek Palme - instruktor PADI MSDT, CMAS P4.

Nurkowaniem zaraziłem sie pod koniec lat 70-tych w Algierii. Choroba okazala sie nieuleczalna i trzyma mnie w swych "szponach" do dzisiaj ku obopólnej radosci i zadowoleniu.

 

 

akadra-nasser

Naser - Instruktor Padi, współpracuje z Bazą w Sharm El Sheikh prawie od początku jej powstania. Lubiany za uśmiech i poczucie humoru. Pod wodą siła spokoju, zawsze znajdzie coś ciekawego, bo zna tutejsze wody jak własną kieszeń. Na równi z nurkowaniem uwielbia jeść, czemu wcale nie zaprzecza :)
 

 

STALI WSPÓŁPRACOWNICY:

jpm

Joanna Pajdak-Madetko - instruktor nurkowania NAUI , course director HSA, nurkuje już 125 lat, ale nieustająco odnajduje nowe możliwości odkrywania podwodnego świata jako najbardziej niezwykłej i niezbadanej części naszej planety. Z ramienia zarządu odpowiedzialna za ofertę egipską, w Sharmie bywa z równa przyjemnością o każdej porze roku. Jako psycholog z wykształcenia i gorliwy obserwator ludzi stara się poznawać religie, kulturę , zwyczaje i różnorodność Egiptu a także zrozumieć zachodzące zmiany. Znaczną część roku spędza w biurze CTP "Nautica" w Krakowie, gdzie z wielką chęcią odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości.


 

akadra-robertb

Robert Błysz - instruktor PADI MSDT, instruktor HSA, CMAS P3. Pochodzi z Koszalina, gdzie zdobył doświadczenie nurkując na wrakach w zimnych wodach Bałtyku. Jego przygoda z Nauticą zaczęła się w Chorwacji na wyspie Hvar, i dalej jest to miejsce, gdzie najchętniej spędza każdą wolną chwilę. Fascynuje się fotografią podwodną, a jego pasje to morze, wino i...

Zajmuje się rezerwacjami dla grup safari.

"Co cię nie zabije to cię wzmocni"

 

kadra-narrow

Mirek "Wąski" Przybylski 

Spokojny, opanowany, młody człowiek stroniący od alkoholu i hulaszczego trybu życia. Wychowanek Stowarzyszenia Nautica gdzie w systemie HSA w 2005 roku rozpoczął nurkową przygodę. Z zawodu technik elektryk, który część życia spędził za kierownicą ciężarówki. Obecnie posiada stopień AOWD , ma na koncie ponad 250 zanurzeń i tyleż samo wynurzeń. Lubi jeść , spać i jazdę na Quadzie.

 

akadra-pero_copy

Piotr Jasiński "Pero", instruktor CMAS m1, instruktor PADI.

Wcześniej związany ze strażą pożarną w jednostce ratownictwa wodno-nurkowego jako nurek ratownik. Naczelnik OSP Częstochowa. Nie uzależniony od komputera informatyk. Trener, sportowiec, medalista mistrzostw polski w kick boxingu. Nurkował w Chorwacji na wyspie Pag i Hvar oraz w Egipcie ,Szwecji, Dani i w Czechach. Człowiek mający stały dystans do świata. Łącząc dowcip, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego kursanta gwarantuje, że kurs nurkowy będzie prawdziwą przygodą.

Jego hasło to " w nurkowaniu patrzymy głębiej" tak też jest w życiu prywatnym.

akadra-stos

Piotr Stós - Prezes CTP Nautica absolwent Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi UJ, specjalność hydrobiologia. Instruktor nurkowania PADI, CMAS, IANTD, HSA. Jego pasją jest fotografia podwodna...potem dłuuugo nic...nurkowanie, biologia, góry, "..,gitara, śpiew". Jest jednym z najlepszych fotografów podwodnych w Polsce. Prowadzi wyprawy na Kubę, Malediwy, Galapagos, do Meksyku, Sudanu, Egiptu i Chorwacji. Najchętniej jednak powraca do swojego domu w Krakowie. Wśród wielu zajęć największą satysfakcję sprawia mu dydaktyka nurkowa i fotograficzna, a także uczestnictwo w programie szkolenia nurków niepełnosprawnych organizowanym przez Stowarzyszenie Nautica.

"Powinniśmy mieć tyle niepokoju ile to konieczne i tyle beztroski ile się tylko da."

 

HVAR_SIERPIEN_2012_0357_Piasek_na_Bajkonurze_12_sierpnia

 

Jerzy “Piasek” Piasecki – instruktor PADI, nurkuje od 8 lat, fascynat podwodnego świata, na stałe zakochany w powierzchniowym i podwodnym krajobrazie Chorwacji. Wychowanek Nautiki. Miłośnik dobrego wina, kuchni egzotycznej i dobrej zabawy. Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN wydziału Geografii, specjalność Turystyka.
Motto:
"Człowiek rozpoczyna długa wędrówkę nie znając jej celu....."
" Kto nie żyje na krawedzi w Chorwacji ten zajmuje za dużo miejsca..."

 

 

Boss oraz Staff partnerskiego centrum Synai Scuba

boss1boss2boss3boss4

Sheikh Yahia Bakary - właściciel centrum Sinai Scuba

Staff:

ezzelden--zizou

 

Ezzelden , Zizou - przewodnik nurkowy DM dzięki niemu również dogadujemy się z załogą na łodzi

 

 

mohammed-eluani

Mohammed Eluani - nasz sprzętowiec, serwisant, który ogarnia zaplecze techniczne

 

 

 

mohammed-farouk

Mohammed Farouk -
nasze zaplecze logistyczneNautica Travel

Nautica Safari

Nautica Vis

Nautica Egipt