nautica

English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Rezerwacja imprezy - EGIPT

Tutaj możesz wypełnić formularz kontaktowy i otrzymać kalkulację imprezy >>calculator_icon

 

Warunki Uczestnictwa 2015

Zasady nurkowania w Sharm El Sheikh - > PRZECZYTAJ < (lub pobierz plik w formacie PDF)

Wypełnij umowę:

Dokonaj wpłaty - konto bankowe poniżej

 

Klient osobiście podpisuje Umowę-Zgłoszenie, w przypadku zamówień zbiorowych, jako osoba upoważniona przez pozostałych Klientów do podpisania Umowy, przy czym obowiązany jest wskazać dane tych osób w dniu ich zgłoszenia.

Rezerwacja jest dokonywana wyłącznie na podstawie podpisanej przez Klienta i Organizatora Umowy-Zgłoszenia po dokonaniu przez Klienta 30% wartości wpłaty za imprezę i stwierdzeniu wpłaty na koncie Organizatora. Pozostałą kwotę Klient powinien wpłacić do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. Jeśli do rozpoczęcia imprezy pozostało mniej niż 30 dni Uczestnik powinien dokonać wpłaty 100% wartości imprezy w dniu podpisania Umowy-Zgłoszenia.
Niedotrzymanie terminów oznacza rezygnację klienta z imprezy i odstąpienie od Umowy na warunkach rezygnacji z imprezy.

Wpłata za imprezę może być dokonana gotówką w siedzibie Organizatora lub na konto bankowe (numer konta poniżej), na formularzu wpłaty należy umieścić nazwiska uczestników i nazwę imprezy. Wpłata może być dokonana w PLN, EUR, USD.

Voucher zostaje wystawiony i przesłany Klientowi w ciągu dwóch dni po podpisaniu Umowy-Zgłoszenia oraz stwierdzeniu 100% wpłaty za imprezę na koncie Organizatora, Umowa-Zgłoszenie i voucher stają się Umową w rozumieniu UUT. E-mail z potwierdzeniem udziału w imprezie, podpisem przedstawiciela biura jest równoważny z oryginałem.

 

Tutaj możesz wypełnić formularz kontaktowy i otrzymać kalkulację imprezy >>calculator_icon

 


Aktualne kursy walut
Alior Bank:

logo_alior

 

 

 

Nautica Travel

Nautica Safari

Nautica Vis

Nautica Egipt