nautica

English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
 • Safari rodzinne 17-24 sierpnia 2017 - ZAPRASZAMY
  Safari rodzinne 17-24 sierpnia 2017 - ZAPRASZAMY
 • Terminy safari 2017
  Terminy safari 2017
  Zarezerwuj termin dla siebie. Wyloty w czwartki do Hurghady.
 • Safari najlepszy sposób na nurkowy tydzień
  Safari najlepszy sposób na nurkowy tydzień

Regulamin konkursu: Targi Podwodna Przygoda - do wygrania Safari w Egipcie lub pakiet nurkowy w Chorwacji.

 

podwodna przygoda

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem projektu, zwanego dalej "konkursem", oraz fundatorem nagrody - wyjazdu na safari nurkowe w Egipcie w 2017 roku dla 1 osoby (bez przelotu) oraz pakietu nurkowego 10 nurkowań turystycznych (5 dni nurkowych) w bazie NAUTICA Stari Grad lub w bazie NAUTICA Vis , jest  Nautica Safari s.j. z siedzibą w Krakowie, ul. Toruńska 5.


2. Projekt dotyczy wyłącznie osób pełnoletnich.

3. Aby wziąć udział w konkursie należy wrzucić kupon konkursowy, uzupełniony przez imię i nazwisko, adres e-mail i nr telefonu.


4. Udział w konkursie biorą osoby, których kupon zostanie wylosowany. Wygrywa osoba, która odbierze telefon lub będzie obecna w momencie losowania na miejscu i odpowie na pytanie dotyczące działalności Nautica Safari. Jeśli osoba nie będzie obecna na miejscu to pytanie zostanie zadane telefonicznie, czekamy do 6-ciu sygnałów, jeśli telefon nie zostanie odebrany zostanie wlosowana kolejna osoba.

5. Zaplanowane są 3 edycje konkursu.

6. W każdej z edycji nagrodami są:

a/. 1 wyjazd na tygodniowe safari nurkowe w Egipcie (bez przelotu) dla 1 osoby. Termin wyjazdu organizator ustali ze zwycięzcą. Organizator zastrzega sobie prawo do zaproponowania dostępnych terminów wyjazdów. Dotyczy roku 2017.

oraz

b/.1 pakiet nurkowy 10 nurkowań w bazie nurkowej Nautica w Chorwacji (Stary Grad lub Vis) obejmujący 10 nurkowań z łodzi, butlę 12l. z powietrzem na każde nurkowanie, balast, przewodnik. Dotyczy roku 2017,

7. Udział w konkursie oznacza zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu. Rozstrzygnięcie konkursu ma charakter jawny. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Nautica, ani ich rodziny.

8. Treści obraźliwe i naruszające zasady dobrych obyczajów nie będą dopuszczone do udziału w Konkursie.

9. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażenie zgody na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych uczestników do celów związanych z konkursem i informowaniem o ofercie Nautica. 

10. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w 3 turach: w sobotę 04.03.2017 odbędą się dwie tury, w niedzielę 05.03.2017 jedna. Godziny rozstrzygnięć konkursu będą ogłaszane publicznie, przez megafon przez organizatorów Targów Podwodna Przygoda. A wyniki konkursu dostępne będą u organizatora konkursu.

11. Nagrody są nagrodami imiennymi i są niezbywalne.

12. Wśród osób, które nie wygrały głównych nagród, jako nagrodę pocieszenia rozlosujemy 6 bufek.

 

Nautica Travel

Nautica Safari

Nautica Hvar

Nautica Egipt