nautica

English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
 • Ostatnie miejsca na warsztaty fotograficzne 23.03-30.03.2017
  Ostatnie miejsca na warsztaty fotograficzne 23.03-30.03.2017
  Warsztaty odbywają się na Safari. Prowadzi Piotr Stós i Marcin Wojtasik.
 • Terminy safari 2017
  Terminy safari 2017
  Zarezerwuj termin dla siebie. Wyloty w czwartki do Hurghady.
 • Safari najlepszy sposób na nurkowy tydzień
  Safari najlepszy sposób na nurkowy tydzień

Pomóż nam rozpromować wydarzenie i naszą obecność na Targach Podwodna Przygoda i wygraj safari lub pakiet nurkowy w Chorwacji.


Zasady są proste: w zabawny, nietuzinkowy i nieprzeciętny sposób zaproś znajomych na stoisko Nautica Safari W3 lub zdaj relację z naszego udziału na Targach. W treści koniecznie użyj hasztaga: #NauticaSafariKonkurs. Umieść post na Facebooku lub Twitterze lub Snapchacie lub Instagramie. Najciekawsze i osiągające najlepsze wyniki posty zostaną nagrodzone.

Wydarzenie na Facebooku

podwodna przygoda

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem projektu, zwanego dalej "konkursem", oraz fundatorem nagrody - wyjazdu na safari nurkowe w Egipcie w 2016 roku dla 1 osoby (bez przelotu) oraz pakietu nurkowego 10 nurkowań turystycznych (5 dni nurkowych) w bazie NAUTICA Stari Grad lub w bazie NAUTICA Vis , jest  Nautica Safari s.j. z siedzibą w Krakowie, ul. Toruńska 5.

2. Projekt dotyczy wyłącznie osób pełnoletnich.


3. Do dnia 03-04-2016, do godziny 15:00, należy zaprosić na wydarzenie Nautica Safari na Targach Podwodna Przygoda lub napisać krótką relację z udziału Nautica Safari na Targach oraz w opiście umieści hasztag #NauticaSafari, przy wykorzystaniu mediów społecznościowych: Facebook, Twitter, Snapchat, Instagram.

Wydarzenie na Facebooku

4.Konkurs wygrywa najlepszy, najbardziej interesujący post. Decyzję podejmie Komisja Konkursowa w składzie: Piotr Stós i Dariusz Spirytulski.


5. Nagrodami są

a/. wyjazd na tygodniowe safari nurkowe w Egipcie (bez przelotu) dla 1 osoby. Termin wyjazdu organizator ustali ze zwycięzcą. Organizator zastrzega sobie prawo do zaproponowania dostępnych terminów wyjazdów. Dotyczy roku 2016.

lub

b/.pakiet nurkowy 10 nurkowań w bazie nurkowej Nautica w Chorwacji (Stary Grad lub Vis) obejmujący 10 nurkowań z łodzi, butlę 12l. z powietrzem na każde nurkowanie, balast, przewodnik. Dotyczy roku 2016.

6. Udział w konkursie oznacza zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu. Rozstrzygnięcie konkursu ma charakter jawny. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Nautica, ani ich rodziny.

7. Treści obraźliwe i naruszające zasady dobrych obyczajów nie będą dopuszczone do udziału w Konkursie.

8. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażenie zgody na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych uczestników do celów związanych z konkursem i informowaniem o ofercie Nautica. 

9. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w niedzielę 03.04.2016 a wyniki konkursu dostępne będą na www.nautica.pl od wtorku 06.04.2016.

 Konkurs Nautica Safari

Nautica Travel

Nautica Safari

Nautica Hvar

Nautica Egipt