nautica

English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
  • Terminy safari 2017
    Terminy safari 2017
    Zarezerwuj termin dla siebie. Wyloty w czwartki do Hurghady.
  • Safari najlepszy sposób na nurkowy tydzień
    Safari najlepszy sposób na nurkowy tydzień

SAFARI NURKOWE

Terminy safari 2017.

Wybierz trasę i termin dla siebie. Ostatnie wolne miejsca na jesień 2017.12802713 1124876220876077 4948588720782000088 n

W terminie: 17-24.08.2017 - zapraszamy na Safari Rodzinne
Trasa: St Johns

To naprawdę idealne wakacje dla każdej rodziny: ciepła, przejrzysta woda, długi dzień, mnóstwo podwodnych stworzeń, pięknie ukształtowane, kolorowe rafy.
Dzięki małej ilości przepłynięć oraz dobranym miejscom nurkowym safari rodzinne jest doskonałe na wyjazd z dziećmi oraz bliskimi którzy nie nurkują.
Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie: płytkie ścianki, malownicze, otwarte kaniony czy nurkowanie z delfinami pozwolą zaspokoić ciekawość nurków w każdym wieku.
Oprócz niezapomnianych nurkowań, które zawsze gwarantuje nam ten akwen przygotowaliśmy dużo atrakcji dla dzieci i osób nie nurkujących.

>>>więcej

 

Relacja z safari fotograficznego, 2016.

bracia22

Wyniki konkursu Targi Podwodna Przygoda 2016

Na naszym stoisku na Targach Nurkowych Podwodna Przygoda, w niedzielę 3-04-2016 o godzinie 15:00 odbył się konkurs. Safari wygrała Martyna Juśkiewicz, a pakiet 10-ciu nurkowań w Chorwacji Renata Jachimek. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.

 

Album ze zdjęciami 2015 do zobaczenie na naszym facebooku.

hamer 

safari egiptOd 2015 roku nasza łódzi Star Jet uzyskała zupełnie nowy look. Po generalnym remoncie są górne kajuty, jadalnia z ergonomicznymi krzesłami oraz wszystkie łazienki :) Górne kajuty mają teraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Na pokładzie słonecznym, oprócz mat wypoczynkowych mamy teraz rewelacyjnie sprawdzające się leżaki ! Nowa, świeżutka pościel i poduszki pozwolą Wam wygodnie się wyspać. 

newstar 9

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w pierwszym safari w 2015 roku! Opiszcie swoje wrażenia - czekamy niecierpliwie a relacje! Tymczasem szukajcie nas na facebooku zdjęcia z safari! 

Egipt - terminy safari. Tylko 4 godziny lotu dzieli nas od spokoju, odosobnienia i bajecznych raf Morza Czerwonego.

 Piotr Stos safari egipt1

Serdecznie zapraszamy na nasze safari podróżników, którzy chcą się oderwać od codzienności, odpłynąć - dosłownie i w przenośni - od stałego lądu, zasięgu sieci komórkowych i stresujących spraw. W czasie tygodniowego rejsu po Morzu Czerwonym na pokładzie dużej, 40 - metrowej łodzi motorowej  realizowany jest zawsze ciekawy i intensywny program - 15 do 21 nurkowań. 

 

bracia24

... sprawdź tu: relacje filmowe 

bracia1

 

Łodzie safari są jednostkami przygotowanymi specjalnie do tego typu imprez; łączą w sobie wygodę i przyjemności hotelu z  funkcjonalnością centrum nurkowego. Pozwalają na pełen luzu pobyt na morzu i zapewniają świetną logistykę prowadzenia nurkowań. Trasa safari wiedzie w miejsca, które są niedostepne podczas bliskich wypłynięć z baz położonych wzdłuż wybrzeża. Przez siedem dni można tylko  nurkować, jeść, spać, bawić się i zapominać o całym świecie:). 

Mieszkamy w dwuosobowych kajutach z łazienkami, mając do dyspozycji jadalnię, salon, pokład wypoczynkowy z barem, pokład słoneczny i nurkowy.  Dużym atutem safari jest brak konieczności zajmowania się sprzętem nurkowym - on po prostu czeka na nas cały czas w tym samym miejscu, a naszym jedynym zadaniem jest założyć go przed, a zdjąć po nurkowaniu , w czym zresztą i tak pomaga bardzo sprawna załoga.

Świetne jedzenie, kolosalna ilość wrażeń, sympatyczna kadra, fajne towarzystwo - po prostu - wakacje... 

Poczytajcie wspomnienia naszych Gości  na FB, obejrzyjcie filmik z marcowego safari; dokładnie spenetrujcie łódkę na której spędzicie najfajniejszy tydzień w roku!

 Pytania? Odpowiemy pod numerami Basia 797025 117 ekipa

Irenka 1

Irenka 8

Irenka 3

Irenka 4

Irenka 5

Irenka 6

 DSC4941 wm

 

Nautica Travel

Nautica Safari

Nautica Hvar

Nautica Egipt