nautica

English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
  • Safari 19-26.05.2018
    Safari 19-26.05.2018
    łatwa trasa safari
  • Terminy safari 2018
    Terminy safari 2018
    Zarezerwuj termin dla siebie.

SAFARI NURKOWE

19.05-26.05.2018 - Fury Shoal - ostatnie wolne miejsca. 

Zapraszamy na zupełnie nowy program zatytułowany: "Safari dla leniwych". Tak dobraliśmy program i trasę by był to całkowity relaks. Safari bez pośpiechu, krótkie przepłynięcia, lenistwo. Jest okazja zobaczyć i zwiedzić rafy, często z braku czasu omijane przez inne safari. Plus najsłyniejsze miejscówki w regionie, na które można wracać w nieskończoność. 


W programie uwzględniliśmy rafy niezwykłe: Heaven, Maksur, Claudia, Walking, Camilla, Sataya, Dolfin Reef, Angel Reef, Iron Reef, Malahi, Bell, Abu Galawa Soraya, Wadi Gimal, Elphinstone...

 

Przygotowaliśmy coś wyjątkowego: możliwość zrealizowania kursu OWD na safari. Warunek jest jeden: należy mieć zaliczone wody basenowe przed wyjazdem. Dokończymy kurs na safari (poprowadzi go Darek Spirytulski) zupełnie bez opłat. 

 

maj-208safari-nurkowe-egipt
Więcej o safari i trasie: 

 

safari-marzec

 

 

Pojedź na safari w ferie, złap trochę słońca i spokoju! Najbliższe safari w ferie: 10-17.02.2018. Trasa: Dalekie Południe, prowadzący: Piotr Stós. Możliwość realizacji słynnych już warsztatów fotograficznych z Piotrem, kursu AOWD, DEEP lub skuterowego.

Więcej o tej trasie. Zapraszamy. 

2018

 

Zobacz terminy safari 2018!

 

 

techniczne1

23-30.11.2017 ostatnie 2 wolne miejsca na safari w 2017 roku. Trasa Top Północy więcej>>

techniczne7

Wybierz trasę i termin dla siebie. Ostatnie wolne miejsca na jesień 2017.12802713 1124876220876077 4948588720782000088 n

bracia22

hamer

safari egiptNasza łódzi Star Jet uzyskała zupełnie nowy look. Po generalnym remoncie są górne kajuty, jadalnia z ergonomicznymi krzesłami oraz wszystkie łazienki :) Górne kajuty mają teraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Na pokładzie słonecznym, oprócz mat wypoczynkowych mamy teraz rewelacyjnie sprawdzające się leżaki ! Nowa, świeżutka pościel i poduszki pozwolą Wam wygodnie się wyspać.

Więcej >>>

newstar 9

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w pierwszym safari w 2015 roku! Opiszcie swoje wrażenia - czekamy niecierpliwie a relacje! Tymczasem szukajcie nas na facebooku zdjęcia z safari! 

Egipt - terminy safari. Tylko 4 godziny lotu dzieli nas od spokoju, odosobnienia i bajecznych raf Morza Czerwonego.

 Piotr Stos safari egipt1

Serdecznie zapraszamy na nasze safari podróżników, którzy chcą się oderwać od codzienności, odpłynąć - dosłownie i w przenośni - od stałego lądu, zasięgu sieci komórkowych i stresujących spraw. W czasie tygodniowego rejsu po Morzu Czerwonym na pokładzie dużej, 40 - metrowej łodzi motorowej  realizowany jest zawsze ciekawy i intensywny program - 15 do 21 nurkowań. 

bracia24

... sprawdź tu: relacje filmowe 

bracia1

 

Łodzie safari są jednostkami przygotowanymi specjalnie do tego typu imprez; łączą w sobie wygodę i przyjemności hotelu z  funkcjonalnością centrum nurkowego. Pozwalają na pełen luzu pobyt na morzu i zapewniają świetną logistykę prowadzenia nurkowań. Trasa safari wiedzie w miejsca, które są niedostepne podczas bliskich wypłynięć z baz położonych wzdłuż wybrzeża. Przez siedem dni można tylko  nurkować, jeść, spać, bawić się i zapominać o całym świecie:). 

Mieszkamy w dwuosobowych kajutach z łazienkami, mając do dyspozycji jadalnię, salon, pokład wypoczynkowy z barem, pokład słoneczny i nurkowy.  Dużym atutem safari jest brak konieczności zajmowania się sprzętem nurkowym - on po prostu czeka na nas cały czas w tym samym miejscu, a naszym jedynym zadaniem jest założyć go przed, a zdjąć po nurkowaniu , w czym zresztą i tak pomaga bardzo sprawna załoga.

Świetne jedzenie, kolosalna ilość wrażeń, sympatyczna kadra, fajne towarzystwo - po prostu - wakacje... 

Poczytajcie wspomnienia naszych Gości  na FB, obejrzyjcie filmik z marcowego safari; dokładnie spenetrujcie łódkę na której spędzicie najfajniejszy tydzień w roku!

 Pytania? Odpowiemy pod numerami Basia 797025 117 ekipa

Irenka 1

Irenka 8

Irenka 3

Irenka 4

Irenka 5

Irenka 6

 DSC4941 wm

 

Nautica Travel

Nautica Safari

Nautica Vis

Nautica Egipt