rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt 10-18
Top
 

Konkurs walentynkowy „Nur dla dwóch połówek”!


BLOG
Konkurs walentynkowy „Nur dla dwóch połówek”! -

Konkurs walentynkowy „Nur dla dwóch połówek”!

Konkurs walentynkowy „Nur dla dwóch połówek”! -Nas też opętało walentynkowe szaleństwo… i z tej miłości przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – facebookowy konkurs walentynkowy z nagrodami:

pakiet 10 nurkowań rekreacyjnych za pół ceny – nagroda główna,
intro dla drugiej połówki za pół ceny – specjalna nagroda jury.

Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedzcie na pytanie konkursowe, które opublikujemy na Facebooku Nautiki Hvar i Nautiki Vis w poniedziałek, 11 lutego w samo południe. Konkurs potrwa cały tydzień – do 18 lutego do godziny 12 w południe. Odpowiedzi na pytanie należy udzielić w komentarzu pod postem konkursowym. Nagrodę główną wygra ta osoba, której komentarz będzie miał najwięcej reakcji (like’ów, odpowiedzi). Mobilizujcie znajomych do klikania i „lubienia” naszych fanpage’y – warto ? Specjalną nagrodę jury wręczymy osobie, której odpowiedź najbardziej przypadnie do gustu naszemu jury.

Bazy są dwie, konkursy są dwa, więc i nagrody są dwie – każdą z nagród można wygrać i wykorzystać zarówno na Hvarze, jak i na Visie. Nie wprowadzamy ograniczeń – każdy może wziąć udział w obu konkursach, ale wygrać tylko w jednym (w tym, w którym zdobędzie więcej reakcji).

Żeby komentarz był brany pod uwagę w walce o nagrodę główną, musi mieć co najmniej 20 reakcji. Reakcje osób, które lubią fanpage Nautiki Hvar lub Nautiki Vis (tej, której dany konkurs dotyczy), liczą się podwójnie!

Nagrody nie mogą być przekazane osobom trzecim, zamienione na inne ani wymienione na ekwiwalent pieniężny.

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!

Konkurs walentynkowy „Nur dla dwóch połówek”! -
ZApraszamy na

wyprawĘ Meksyk - Belize

termin 20 stycznia do 3 lutego 2022
  • dla entuzjastów  cenotów, rekinów,  fioletowych formacji koralowych, idealnie błękitnego Blue Hole w Belize i starożytnych miast Majów
  • wyprawę poprowadzi Tomasz Dutkiewicz – fotograf, podróżnik, instruktor nurkowania