rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt 10-18
Top
 

Michał Bazała

Zlot fotografów podwodnych na Vis - wrzesień 2019
Michał Bazała -

Michał Bazała

Jestem biologiem, miałem dużo do czynienia z rafą i żyjącymi na niej stworzeniami i chciałem to zobaczyć w naturalnym środowisku. Nie miałem do tej pory „fuckupów” związanych ze sprzętem, ale może to kwestia czasu:) . Kręci mnie w tym wszystko – od interakcji z innymi nurkami, po wynik w postaci zdjęcia na komputerze. Wiążę to co robię z ekologicznym uświadamianiem ludzi. My nurkowie foto jesteśmy łącznikiem pomiędzy światem który ginie, a ludźmi, którzy nic o tym nie wiedzą.

Byłem w kilku miejscach w Chorwacji, ale tu, na Visie woda jest przejrzysta, miejsce wyróżnia się ogromną ilością wraków i życia. Baza i klimat który tu panuje dzięki Piotrowi także wyróżnia się spośród innych miejsc tego typu. Wszędzie byłem fotografującym pioneczkiem a tu fotografowie są zauważeni, docenieni. Fajnie to było zorganizowane. Pomieszałbym ewentualnie grupki tych doświadczonych i tych którzy mieli mniej do czynienia z fotografią.

Zlot zaszczepił mi chęć rozwijania nurkowych umiejętności, będę się bawił w kursy, będę robił dużo więcej zdjęć. Głównie nurkuję w Polsce – jeziora, Zakrzówek.

Jestem przeszczęśliwy – spotkałem niesamowitych ludzi, którzy podzielają moją pasję , nauczyłem się sporo i mogłem się oderwać od stresującego trybu życia.

Jeśli finanse i czas pozwolą przyjadę w przyszłym roku:)

Michał Bazała -
Michał Bazała -
Michał Bazała -
Michał Bazała -
Michał Bazała -
Michał Bazała -

Zlot fotografów podwodnych na Vis - wrzesień 2019

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!

Michał Bazała -
ZApraszamy na

wyprawĘ Meksyk - Belize

termin 20 stycznia do 3 lutego 2022
  • dla entuzjastów  cenotów, rekinów,  fioletowych formacji koralowych, idealnie błękitnego Blue Hole w Belize i starożytnych miast Majów
  • wyprawę poprowadzi Tomasz Dutkiewicz – fotograf, podróżnik, instruktor nurkowania