rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt 10-18
Top
 

Safari EGIPT 2021 – Kiedy i na jakich warunkach?

BLOG
Safari EGIPT 2021 - Kiedy i na jakich warunkach? -

Safari EGIPT 2021 – Kiedy i na jakich warunkach?

Spakowani na safari do Egiptu? Obczytani wszystkich nowości o testach, przelotach, czwartych falach i listach zakazanych lotów? Jeśli w związku z tym macie dysonans poznawczy, to zebraliśmy dla Was najważniejsze i wiarygodne informacje, które powinniście wchłonąć przed wyjazdem. Zaczynamy!

TEST: od 1 września 2020 r. wszyscy podróżni udający się do Egiptu zobowiązani są posiadać zaświadczenie wykonania testu RT-PCR z wynikiem negatywnym, wraz z tłumaczeniem na język angielski. Rekomendujemy wykonanie testu w Polsce. Koszt ok. 400 pln plus tłumaczenie ok. 50 pln. Test powinien być wykonany 72 godziny przed planowanym lotem do Egiptu. Testy wraz z tłumaczeniem można wykonać tu:

WIZY: władze Egiptu zniosły obowiązek zakupu wiz przez turystów przybywających lotami czarterowymi bezpośrednio do gubernatorstw: Morze Czerwone, Synaj Południowy, Marsa Matrouh, Luxor i Asuan, aż do końca kwietnia 2021 r

UBEZPIECZENIE: nasze ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia w razie zachorowania – także na covid, nie ma wykluczeń w związku z pandemią i epidemią. Koszt powrotu w terminie innym niż pierwotnie wykupiony także objęty jest naszym ubezpieczeniem.

Rekomendujemy także ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy, które chroni Wasze wpłaty i zapewnia ich zwrot od ubezpieczyciela jeśli zachorujecie przed wyjazdem lub będziecie musieli go przerwać z powodu choroby. Koszt: 2,8% ceny imprezy.

Po powrocie z zagranicy (w tym z Egiptu) z kwarantanny zwolnione są osoby zaszczepione i  osoby posiadające negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku COVID-19 wykonanego w Polsce, na lotnisku lub poza nim. Może to być zarówno test PCR jak i test antygenowy.
Test antygenowy robi się na podstawie wymazu z nosa i gardła, a jego wynik jest dostępny po 15 minutach.  Koszt testu 150-180 zł.

ZABEZPIECZENIA: Podczas podróży należy nosić maseczkę ochronną, zachowywać dystans społeczny, odkażać dłonie i stosować się do zaleceń personelu.

I to wszystko:) Zapraszamy na safari 2021 – terminarz safari dostępny na https://nautica.pl/terminy-i-cennik-safari/

Dodatkowo

jeśli potrzebujecie pomocy, macie pytania, jesteście w drodze, dzwońcie – pn-pt 10-18 na numer 797 025 117, pomożemy!

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!