rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt godz. 9-17
Top
 

Safari EGIPT 2022 – kiedy i na jakich warunkach?

BLOG

Safari EGIPT 2022 – kiedy i na jakich warunkach?

Spakowani na safari do Egiptu? Obczytani wszystkich nowości o omikronach i kolejnych falach? Jeśli w związku z tym macie dysonans poznawczy, to zebraliśmy dla Was najważniejsze i wiarygodne informacje, które powinniście wchłonąć przed wyjazdem. Zaczynamy!

Tylko niezaszczepieni pasażerowie lecący do Egiptu mają obowiązek zrobienia testów na koronawirusa. Zaszczepieni  muszą tylko okazać paszport covidowy.

Są honorowane zarówno testy antygenowe jak i PCR w języku angielskim.

Osoby zaszczepione, niezaszczepione i ozdrowieńcy podróżujące spoza UE i Schengen, od 28 marca 2022 wjadą do kraju bez konieczności robienia testu oraz odbywania kwarantanny.

Wszystkie informacje znajdziecie tu: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/egipt

WIZY: 25 usd płatne na lotnisku w Egipcie

UBEZPIECZENIE: nasze ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia w razie zachorowania – także na covid, nie ma wykluczeń w związku z pandemią i epidemią. Koszt powrotu w terminie innym niż pierwotnie wykupiony także objęty jest naszym ubezpieczeniem.

Rekomendujemy także ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy, które chroni Wasze wpłaty i zapewnia ich zwrot od ubezpieczyciela jeśli zachorujecie przed wyjazdem lub będziecie musieli go przerwać z powodu choroby. Koszt: 2,8% ceny imprezy.

ZABEZPIECZENIA: Podczas podróży należy nosić maseczkę ochronną, zachowywać dystans społeczny, odkażać dłonie i stosować się do zaleceń personelu.

I to wszystko:) Zapraszamy na safari 2022 – terminarz safari dostępny na https://nautica.pl/terminy-i-cennik-safari/

Dodatkowo

jeśli potrzebujecie pomocy, macie pytania, jesteście w drodze, dzwońcie – pn-pt 09-17 na numer 797 025 117, pomożemy!

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!