Top
 

Safari EGIPT 2022 – kiedy i na jakich warunkach? COVID-19

BLOG

Safari EGIPT 2022 – kiedy i na jakich warunkach? COVID-19

Spakowani na safari do Egiptu? Obczytani wszystkich przestróg? Lekko wytrąceni z równowagi sprzecznymi informacjami? Jeśli w związku z tym macie dysonans poznawczy, to zebraliśmy dla Was najważniejsze i wiarygodne informacje, które powinniście wchłonąć przed wyjazdem. Zaczynamy!

Uwaga od 17 czerwca 2022 NIE OBOWIĄZUJĄ żadne obostrzenia covidowe, nie są wymagane testy, kwarantanna zniesiona, wypełnia się jedynie formularze lokalizacyjne, ale nie trzeba okazywać NIGDZIE żadnych dokumentów (certyfikatów i wyników testów)

 

Wszystkie informacje znajdziecie tu: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/egipt

WIZY: 25 usd płatne na lotnisku w Egipcie

UBEZPIECZENIE: nasze ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia w razie zachorowania – także na covid, nie ma wykluczeń w związku z pandemią i epidemią. Koszt powrotu w terminie innym niż pierwotnie wykupiony także objęty jest naszym ubezpieczeniem.

Rekomendujemy także ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy, które chroni Wasze wpłaty i zapewnia ich zwrot od ubezpieczyciela jeśli zachorujecie przed wyjazdem lub będziecie musieli go przerwać z powodu choroby. Koszt: 2,8% ceny imprezy.

ZABEZPIECZENIA: Podczas podróży należy nosić maseczkę ochronną, zachowywać dystans społeczny, odkażać dłonie i stosować się do zaleceń personelu.

I to wszystko:) Zapraszamy na safari 2022 – terminarz safari dostępny na https://nautica.pl/terminy-i-cennik-safari/

Dodatkowo

jeśli potrzebujecie pomocy, macie pytania, jesteście w drodze, dzwońcie – pn-pt 09-17 na numer 797 025 117, pomożemy!

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!