Top
 

SAFARI W EGIPCIE – WAKACYJNY TERMIN 17-24 LIPCA 2021

BLOG

SAFARI W EGIPCIE – WAKACYJNY TERMIN 17-24 LIPCA 2021

Egipt na wakacje! Safari rodzinne 2021 ?
Wakacje na safari nurkowym w Egipcie? To da się zrobić!?
Już w lipcu zabierzemy Was na Fury Shoal!
  • Na tym safari będziecie mogli skorzystać z jeta, wakeboardu, skuterów podwodnych, wziąć udział w zajęciach stretchingu i potańczyć do utraty tchu…
  • Trasa Fury Shoal to krótkie przepłynięcia, brak pośpiechu, bliskie spotkania z delfinami oraz nurkowania w kanionach, na płytkich plateau i w ogrodach koralowych. Zanurkujemy pośród tajemniczych labiryntów rafy Malahi i odwiedzimy groty Claudia Reef.
  • Dobrze poczują się na tym safari osoby rozpoczynające swoją przygodę z Morzem Czerwonym – nurkowania na Fury Shoal nie wymagają wysokiego stopnia zaawansowania. Nurkowie, którzy jadą na safari po raz kolejny, też nie będą się nudzić ?
  • W programie uwzględniliśmy zarówno dobrze znane nam miejsca, do których uwielbiamy wracać, jak i nowe odkrycia. Claudia Reef, Heaven, Sataya, Malahi, Maksur i Elphinstone to tylko niektóre z raf odwiedzanych przez nas podczas 6 dni nurkowych.
  • Fury Shoal to jedyna trasa, na której możliwe jest dokończenie kursu podstawowego OWD! Warunkiem jest przejście przez wstępne weekendowe szkolenie na wodach basenowych przed wyjazdem na safari.

Pojedź z nami na safari nurkowe!

NAUTICA organizuje rejsy na najciekawszych trasach.

Sprawdź aktualne terminy i cennik!

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!

Safari 23 - 30.11.2023

ZAPRASZAMY!

Trasa: Daedalus + Fury Shoals

Łódź: Marselia Star