rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt 10-18
Top
 

Sezon nurkowy w Chorwacji w pełni!

BLOG
Sezon nurkowy w Chorwacji w pełni! -

Sezon nurkowy w Chorwacji w pełni!

W bazach trwa pełnia sezonu. Wyspy zapełniają się powoli turystami. Trwają u nas kursy OWD, DEEP, nurkowania rekreacyjne, intra i kursy techniczne SSI. Pierwsze nurkowania tego sezonu pozwoliły nam stwierdzić, że wizura jest bardzo dobra, zwierzaków pod wodą w bród. Pełne łodzie wypływają 3 razy dziennie, ścisła współpraca między bazami kwitnie 🙂

Do bazy Nautica Vis Diving Center przybył z Nautica Hvar Dive Centre, pełnić obowiązki głównej jednostki transportowej, lśniący świeżą farbą 20 – osobowy Veritas. Niektóre tygodnie sezonu są już zapełnione, czego kompletnie w dobie covidowej się nie spodziewaliśmy!

W tym tygodniu miało też miejsce prawdopodobnie najdłuższe wypłynięcie na nurkowanie tego sezonu. Plan wyglądał następująco: 6 rano wypłynięcie z bazy Hvar, o 8:30 skok na Campanellę, i już o 11:30 odwiedziny …. NA VISIE w Nautica Vis Diving Center! Tam kolejne nury i po południu pontonem Łoś ekipa wróciła do Starego Gradu. Kto pamięta tekst ułożonej przez nas rok temu piosenki na melodię “nasz Diament prawie gotów jest” – “Pogoda dziś spokojna jest, pod wodą słaby prąd – wspaniała pora by popłynąć, gdzieś daleko stąd. Na CAMPĘ więc płyniemy dziś, ruszamy skoro świt. Pomódlmy się o dobry wiatr, bo zwieje nas na Vis!” No i proszę – tym razem faktycznie zwiało hvarską ekipę na Vis ? Odwiedziny były huczne i owocne.

Nie możemy Wam wysłać morskiej bryzy, ale foteczki – z przyjemnością. Pozdrawiamy ciepło!

Zapraszamy na nurkowe wakacje do baz NAUTICA w Chorwacji

Połącz nurkowanie z rodzinnym wypoczynkiem i zwiedzaniem pięknych chorwackich wysp.

Baza NAUTICA na wyspie Vis

Baza NAUTICA na wyspie Hvar

Oferta wycieczek po wyspie Hvar

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!

Sezon nurkowy w Chorwacji w pełni! -
ZApraszamy na

SAFARI na malediwach

5-12 grudnia, trasa południowa
  • dla entuzjastów rekinów, mant i pięknych formacji koralowych,
  • luksusowa łódź Adora
  • kameralna grupa