rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt godz. 9-17
Top
 

Warsztaty fotografii podwodnej na Visie – czerwiec 2018

Warsztaty fotografii podwodnej na Visie – czerwiec 2018

Wszystkich amatorów fotografii serdecznie zapraszamy do naszego centrum nurkowego na Visie na tygodnie fotograficzne powiązane z warsztatami fotografii podwodnej. W programie przewidzieliśmy zajęcia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fotograficznie nurków oraz nurkowe spotkania fotografów. Pod czujnym okiem prowadzących – Ireny Stangierskiej i Piotra Stósa – będziecie mieli okazję szlifować techniki fotografii podwodnej i doskonalić umiejętności foto-nurkowania, szczególnie pracując nad:

  • przygotowaniem sprzętu fotograficznego,
  • wyborem tematu zdjęcia,
  • kompozycją obrazu,
  • kontrolą ekspozycji,
  • korzystaniem z lampy błyskowej,
  • korzystaniem z optyki szerokokątknej,
  • postprodukcją zdjęć.

Gwarantujemy, że wdzięcznych obiektów pod wodą nie zabraknie ? O tym, jak ładnie pozują, możecie przekonać się, oglądając zamieszczoną poniżej galerię zdjęć z poprzednich edycji warsztatów.

Proponujemy 3 wersje zajęć i nurkowań:

FOTO TRIP:

pakiet 10 nurkowań fotograficznych dla zaawansowanych, samodzielnych fotografów, potrzebujących organizacji nurkowania i zaplecza, adekwatnych do potrzeb osoby fotografującej.
Termin: 16-23.06 lub 23-30.06.
Cena: 300 EUR.
Cena obejmuje 10 foto-nurkowań, butle, balast, przewodnika fotograficznego, pomieszczenie na sprzęt fotograficzny oraz wypożyczenie sprzętu fotograficznego i oświetleniowego firm OLYMPUS i BIGBLUE.

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE:

5-dniowy program dla fotografów pragnących podnieść kwalifikacje w obrębie wybranych zagadnień fotografii podwodnej, ustalonych z osobą prowadzącą warsztaty (fotografia szerokokątna, fotografia makro, fotografia z modelem, fotografia wrakowa, fotografia w przestrzeniach „overhead”).
Termin: 23-30.06.
Cena: 520 EUR.
Cena obejmuje zajęcia warsztatowe, 10 foto-nurkowań, butle, balast, przewodnika fotograficznego, pomieszczenie na sprzęt fotograficzny oraz wypożyczenie sprzętu fotograficznego i oświetleniowego firm OLYMPUS i BIGBLUE.
Prowadzący: Irena Stangierska.

KURS PODSTAWOWY FOTOGRAFII PODWODNEJ:

3-dniowy program dla osób początkujących obejmujący podstawy konfiguracji sprzętu, kompozycji, ekspozycji i podstawowych technik fotografii podwodnej.
Termin: 23-30.06.
Cena: 400 EUR.
Cena obejmuje zajęcia kursowe i warsztatowe, 6 nurkowań kursowych i 4 foto-nurkowania warsztatowe, butle, balast, przewodnika fotograficznego, pomieszczenie na sprzęt fotograficzny oraz wypożyczenie sprzętu fotograficznego i oświetleniowego firm OLYMPUS i BIGBLUE.
Prowadzący: Piotr Stós.

Kurs może zakończyć się certyfikacją w systemie PADI lub SSI. Cena kursu nie obejmuje jednak licencji i materiałów szkoleniowych.

P.S. modele i modelki też są mile widziani ?

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Piotr Stós: piotr.stos@nautica.pl lub 661 660 312,
Irena Stangierska: irena.stangierska@gmail.com lub 601 55 33 99.

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!