Top
 

Warsztaty Fotografii Podwodnej z Irką Stangierską i Piotrem Stósem. Edycja 2018

Warsztaty Fotografii Podwodnej z Irką Stangierską i Piotrem Stósem. Edycja 2018

Przyjemnie jest pracować z pasjonatami. Są naładowani pozytywną energią, zdyscyplinowani i gotowi bez końca dyskutować o swojej dziedzinie. Nie ma tu mowy o przesycie ?

Tak właśnie było na naszych warsztatach fotografii podwodnej zorganizowanych w minionym tygodniu w bazie Nautica Vis.

W warsztatach wzięli udział: Konrad Baar, Tomek Fotek (Tomek Płociński) oraz Jacek Szpilarski, których zdjęcia będziemy Wam prezentowali przez najbliższe 4 dni.

Uczestnicy wykonali od 10 do 13 nurkowań, szlifując technikę fotografowania wraków, jaskiń, morskich stworów oraz zarządzania modelami (dzięki Sartek Sartek) i modelką ?

Przebieg dnia zdjęciowego był przez cały tydzień konsekwentnie spójny: spakować klamoty, dopłynąć na pozycję, wskoczyć do wody, opaść na dno, spędzić w jednym miejscu tyle czasu, żeby zaczął mrugać wskaźnik rozładowania baterii albo informacja o braku miejsca na karcie ? , wrócić do bazy, do nocy przebierać zdjęcia, zastanawiać co można było zrobić lepiej, a najlepsze polerować w Lightroom-ie i się z nich cieszyć ?
Rezultaty będziecie mogli ocenić sami.

Gratulujemy uczestnikom świetnych fotografii i już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczną edycję warsztatów w #NauticaVis w terminie 29.06-06.07.2019.

Równocześnie informujemy, że we wrześniu przyszłego roku na Visie organizujemy Zlot Fotografów Podwodnych.

Dziękujemy firmom OlympusPolska i Waterfall za udostępnienie aparatów i latarek #Bigblue.

Pozdrawiamy ciepło
Irena Stangierska i Piotr Stós

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!