rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt godz. 9-17
Top
 

Jak zarezerwować miejsce na safari

Jak zarezerwować miejsce na safari

Przed rezerwacją należy zapoznać się z terminarzem safari, który znajdziecie w zakładce TERMINY I CENNIK, a następnie wybrać najbardziej odpowiadającą Wam trasę i jej termin. Jeśli nie możecie się zdecydować, która trasa będzie dla Was najlepsza, zapraszamy do przeczytania artykułu „Którą trasę safari wybrać?” oraz opisów poszczególnych tras w zakładce TRASY SAFARI. (…)

Kolejnym krokiem powinno być upewnienie się, czy na wybrany przez was termin są jeszcze wolne miejsca. Dokonać tego można w biurze NAUTICA, drogą mailową (safari@nautica.pl) lub telefonicznie (tel: 797 025 117, 12 626 00 36, dostępne pon-pt 10:00-18:00). Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wpłacić zaliczkę zgodnie z warunkami rezerwacji imprezy.

Nautica Safari zapewnia kompleksową obsługę podczas wyjazdu:

  • przelot z Polski do Egiptu (i z powrotem),
  • transfer z lotniska na łódź (i z powrotem)
  • polskiego instruktora nurkowania
  • przewodników nurkowych
  • możliwość realizacji kursów nurkowych

Safari rozpoczynamy najczęściej z portów w Hurghadzie lub Marsa Alam, rzadziej z Safagi, Marsa Galeb czy Hamaty. Transfer z lotniska na łódź trwa od 20 min (w przypadku startu z Hurghady) do 3,5 godziny (start z Marsa Alam). W przypadku dłuższych transferów zapewniamy przekąski w postaci „lunch boxów”.

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!