rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt 10-18
Top
 

Baza nurkowa – Hvar


Zapraszamy na nurkowania rekreacyjne oraz kursy na różnych poziomach zaawansowania

Baza nurkowa Nautica w Starim Gradzie na Hvarze czynna w terminie 03.07 – 28.08!

Baza nurkowa Nautica działa w Chorwacji od 1998 roku. Od 2004 roku prowadzimy bazę w kompleksie hotelowym Helios, nad brzegiem Zalewu Starogradskiego.

W głównym pomieszczeniu centrum urządzone jest biuro i sala wykładowa ze sprzętem audiowizualnym. Bezpośrednio nad wodą znajduje się sprężarkownia i magazyn butli. Z tego miejsca wypływają łodzie na nurkowania turystyczne. Tutaj rozpoczynają swoje zajęcia grupy kursowe. Osoby nie nurkujące, opalając się, mogą obserwować podwodne poczynania swoich bliskich. Przed bazą znajduje się rozległy taras z kącikiem internetowym (free wi-fi).

Zapraszamy na kursy nurkowania po polsku. Baza nurkowa Nautica Stari Grad jest najlepszym i dostosowanym do szkoleń nurkowych miejscem. Łagodne zejście do wody po schodach znajdujące się bezpośrednio przy bazie, łagodnie opadające, piaszczyste dno, platformy szkoleniowe, wszystko to sprawi, że kurs nurkowania od podstaw będzie czystą przyjemnością. Szkolenia w centrum nurkowym prowadzą polscy instruktorzy, a nurkowania turystyczne polscy przewodnicy nurkowi.

Dla dzieci towarzyszących rodzicom w podróży miasteczko Stari Grad oferuje sporo atrakcji: ogródki jordanowskie, zjeżdżalnie do wody, huśtawki, korty tenisowe, boiska do gry. Dzieciaki doskonale czują się na tarasie przy naszej bazie, gdzie można wylegiwać się na hamakach i spędzać wesoło czas z rówieśnikami. Dzieci już od 8 roku życia mogą uczestniczyć w bardzo interesujących dla nich programach nurkowych, a od 10 roku życia w juniorskich kursach nurkowania.

Oferujemy zakwaterowanie w prywatnych apartamentach, lub w kompleksie hotelowym Helios z wyżywieniem lub bez. Proponowane przez nas kwatery w Starim Gradzie znajdują się od 100 do 500 metrów od bazy nurkowej Stari Grad. Więcej o zakwaterowaniu w Starim Gradzie.

Baza nurkowa - Hvar -Godziny otwarcia bazy

Działamy codziennie od 8.00 do 18.00.

W sobotę odbywa się zmiana turnusów i kwaterunek Gości.

Spotkanie organizacyjne w bazie odbywa się w niedzielę o godzinie 9 rano.

Zniżki, zniżki, zniżki!

Zniżka dla stałych Klientów – 5% zniżki na programy nurkowe i wypożyczony sprzęt dla Klientów Nautica.

Dla rodzin i grup – 5% zniżki na programy nurkowe i wypożyczany sprzęt dla każdej osoby w grupie powyżej 6 osób.

Wyposażenie bazy

Baza nurkowa - Hvar -Baza Stari Grad dysponuje:

butle: 12, 15, 10, 5 litrowe z zaworami DIN.

Ponadto…

do dyspozycji naszych Gości są do wypożyczenia komplety sprzętu nurkowego (automaty, jackety, skrzydła x-deep, pianki: SCUBAPRO, EQUES, BARE), również sprzęt dodatkowy taki jak: komputery, bojki, latarki, kompasy, sprzęt do snorklingu.

Aparaty fotograficzne OLYMPUS.

Osoby przyjeżdżające na podstawowy kurs nurkowania powinny posiadać własny sprzęt ABC: płetwy, maska, fajka.

Butle nabijane są kompresorem TAURUS (wydatek 400l/min).

Pływamy łodzią nurkową 12,5 metrowa „Veritas” dla 20 nurków + obsługa.

Do dyspozycji instruktorów przyjeżdżających z grupą jest salka wykładowa wyposażona w pomoce audiowizualne – bez dodatkowych opłat.

Nurkowanie od podstaw dla dzieci 8-15 lat

Baza nurkowa - Hvar -Na specjalnie przygotowane programy nurkowe zapraszamy dzieci w wieku od lat 8-10. Na Kurs Junior Open Water Diver zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10-15 lat.

Dysponujemy sprzętem nurkowym dostosowanym do rozmiarów dziecka: pianki i jackety dziecięce, butle 7 litrowe.

Kursy i programy nurkowe rozpoczynają się z brzegu, tuż przy naszej bazie. W programach kursów podstawowych przewidujemy również nurkowania z łodzi.

Więcej o programach i kursach nurkowych dla dzieci w wieku od 10 lat

Atrakcje wyspy Hvar

Baza nurkowa - Hvar -Jak wiele ma do zaoferowania wyspa Hvar… Od lokalnego, smakowitego jedzenia, ekologicznych upraw , malowniczych wiosek, poprzez tchnące odosobnionym pięknem jaskinie i zatrzymane w czasie manufaktury. Smaki, zapachy, widoki, jakich poszukujemy w czasie każdego urlopu, możemy poznać tu, w jednym miejscu, na tej niezwykle barwnej wyspie dzięki kilku idealnie skonstruowanym wycieczkom. Zapraszamy!

Zobacz ofertę wycieczek, które organizujemy na wyspie Hvar
Baza nurkowa - Hvar -
Baza nurkowa - Hvar -
Baza nurkowa - Hvar -
Baza nurkowa - Hvar -
Baza nurkowa - Hvar -
Baza nurkowa - Hvar -
Baza nurkowa - Hvar -
Baza nurkowa - Hvar -

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!

Baza nurkowa - Hvar -
ZApraszamy na

wyprawĘ Meksyk - Belize

termin 20 stycznia do 3 lutego 2022
  • dla entuzjastów  cenotów, rekinów,  fioletowych formacji koralowych, idealnie błękitnego Blue Hole w Belize i starożytnych miast Majów
  • wyprawę poprowadzi Tomasz Dutkiewicz – fotograf, podróżnik, instruktor nurkowania