rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt 10-18
Top
 

Kursy nurkowania w Chorwacji


W naszych bazach w Chorwacji prowadzimy kursy i specjalizacje na wszystkich poziomach zaawansowania, w małych grupach, w przyjaznej, wakacyjnej atmosferze

Proponujemy nurkowania i kursy nurkowe na każdym poziomie wyszkolenia. Mamy szereg propozycji dla osób które nigdy nie nurkowały, a chcą zacząć, dla nurków posiadających co najmniej certyfikat podstawowy dowolnej federacji nurkowej, a także dla nurków technicznych.

W Chorwacji warunki w morzu są podobne do naszych basenowych. Jest ciepło, woda jest przejrzysta. Na kursy nurkowania od podstaw nurkuje się na początku płytko i z brzegu, ostatnie nurkowania – te głębsze – realizujemy z łodzi.

Nurkowania są kameralne, w niewielkich grupach, w miłej atmosferze. Realizujemy 2 nurkowania dziennie, bez pośpiechu, bez nerwów.

Na nurkowaniach towarzyszy Wam zawsze polska kadra instruktorska!

Zapisy i więcej informacji

12 626 00 36 wew. 12, 797 025 124

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-18:00

Zobacz cennik
Przejdź do formularza rezerwacji

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!

Drodzy Nurkowie
Sytuacja branży nurkowej jest trudna, epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała odwołanie wszystkich przelotów i w związku z tym najbliższych imprez safari w Nautice Safari. Mamy nadzieję na jak najszybszą normalizację sytuacji i bardzo prosimy o wyrozumiałość. Informujemy, że nieprzerwanie pracujemy zdalnie od 10 do 18 poniedziałek-piątek. Wszystkich zapraszamy na stronę nautica.pl i prosimy o kontakt na mail rezerwacje@nautica.pl lub telefonicznie na numer 797025124. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Dokładamy wszelkich starań, by przesunąć terminy i załatwić wszelkie formalności oraz ułatwić Wam dostęp do informacji.
Poniżej zamieszczamy linki do stosownych dokumentów związanych z prawami i obowiązkami podróżujących i przedsiębiorców zajmujących się organizacją imprez turystycznych.

☝️Ustawa z 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych

️Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2302 z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie imprez turystycznych i powiązanych usług turystycznych