Top
 

Specjalizacje SSI


W naszej bazie na VIs prowadzimy kursy i specjalizacje na wszystkich poziomach zaawansowania, w małych grupach, w przyjaznej, wakacyjnej atmosferze

Specjalizacje

W bazie Nautica Vis realizujemy specjalizacje w systemie SSI. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

  • SSI Deep Diving – nurkowanie głębokie

Specjalizacja Deep pozwoli Ci nurkować w przedziale 18-40 metrów. Dzięki połączeniu zajęć teoretycznych i nurkowań w wodach otwartych dowiesz się jak zaplanować nurkowanie, efektywnie używać komputera nurkowego, obliczyć zużycie gazu, a po ukończeniu specjalizacji Deep odkryjesz nowe możliwości – głębokie miejsca nurkowe na całym świecie.

minimalny wiek: 15 lat
moduły teoretyczne: 5
nurkowania: 4
maksymalna głębokość: 40m

  • SSI Enriched Air Nitrox – nurkowanie nitroksowe

Jako nurek po kursie nitroksowym wydłużysz swoje czasy denne, skrócisz przerwy powierzchniowe i zwiększysz margines bezpieczeństwa podczas nurkowań. Wiedza obejmuje bezpieczne planowanie nurkowań z powietrzem wzbogaconym w tlen do 40% zawartości tlenu.

minimalny wiek: 10 lat
moduły teoretyczne: 3
nurkowanie: nie jest obowiązkowe

  • SSI Perfect Buoyancy – doskonała kontrola pływalności

Doskonała pływalność pozwala czerpać maksymalną przyjemność z nurkowania. Neutralna pływalność, nienaganny trym oraz umiejętność pływania żabką pozwala oszczędzać powietrze i eliminować zmęczenie.

minimalny wiek: 10 lat
moduły teoretyczne: 4
nurkowania: 2

  • SSI Dry Suit Diving

Nurkowanie w suchym skafandrze pozwoli nurkować bez ziębnięcia w zimnych wodach, a podczas wykonywania wielu nurkowań dziennie uwolni od zakładania mokrej pianki. Specjalizacja ta pozwoli posiąść pełnię wiedzy i technik potrzebnych do bezpiecznego nurkowania w suchym skafandrze. Dowiesz się jak radzić sobie z sytuacjami awaryjnymi charakterystycznymi dla tego typu nurkowań. Nie wypożyczamy suchych skafandrów.

minimalny wiek: 10 lat
moduły teoretyczne: 6
ilość zajęć w wodach basenopodobnych: 1
nurkowania: 2
maksymalna głębokość: 30m

  • SSI Wreck Diving – nurkowanie wrakowe

Wiele najlepszych światowych miejscówek nurkowych to wraki. Nauczysz się bezpiecznie nurkować wokół wraków (bez penetracji) do głębokości 30 metrów. Poćwiczysz nabyte umiejętności podczas nurkowań na wodach otwartych.

minimalny wiek: 10 lat
moduły teoretyczne: 4
nurkowania: 2
maksymalna głębokość: 30m

  • SSI Advanced Wreck Diving  – zaawansowane nurkowanie wrakowe

Każdy wrak ma swoją unikalną historię i tajemnicę. Niekiedy wraki mogą być jedynymi w okolicy miejscami nurkowymi ze znaczną koncentracją podwodnego życia. A przy tym – same w sobie są niezmiernie fotogeniczne. Podczas kursu nauczysz się planowania i bezpiecznego wykonywania nurkowań wrakowych, specjalistycznych technik pływania i poruszania się na wraku, techniki poręczowania a także reagowania na sytuacje awaryjne, które mogą się wydarzyć na wraku.

minimalny wiek: 15 lat
moduły teoretyczne: 2
wymagania wstępne: stopień AOWD lub równorzędny innej organizacji
nurkowania: 4
maksymalna głębokość: 30m

Zapisy i więcej informacji

12 626 00 36 wew. 12, 797 025 124

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-18:00

Zobacz cennik
Przejdź do formularza rezerwacji

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!