rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt godz. 9-17
Top
 

Podwodna wystawa fotograficzna w Deepspot

BLOG

Podwodna wystawa fotograficzna w Deepspot

Pierwsza i jedyna w swoim rodzaju PODWODNA WYSTAWA FOTOGRAFII!

15 stycznia 2022 rozpoczęliśmy pięknie nurkowy rok – zawędrowaliśmy do Mszczonowa, do najgłębszego basenu w Polsce🙂, gdzie zorganizowaliśmy Foto Weekend w Deepspot !

Wysokoenergetyczna impreza ściągnęła do tego imponującego obiektu zróżnicowane grono fotografów podwodnych, którzy pod okiem takich tuzów jak Piotr Stós, Irena Stangierska, Tomasz Płociński, Konrad Baar, Marcin Trzciński, Paweł Tworek i Robert Knaź szlifowało swój warsztat. Było nas tutaj aż 46 osób!

Sama wystawa obejmuje 14 prac umieszczonych w basenie, wydrukowanych w technologii HP Latex serii R, w całości przy współpracy z Digiprint , która zajmuje się sprzedażą tych rozwiązań w Polsce oraz 41 zdjęć rozwieszonych w kuluarach Deepspotu.

Autorami zdjęć są: Irena Stangierska, Aleksandra Goldi Godlewska, Piotr Stós, Konrad Baar, Tomasz Płociński, Robert Grażdan Knaź, Piotr Gorzelak, Marek Kocięcki, Michał Bazała, Patryk Krzyżak, Tomasz Stachura i Wojciech Pudlarz. Gratulujemy wspaniałych zdjęć i dziękujemy za udział w fotoweekendzie 😊

Wystawa zagości w Deepspot przynajmniej na 3 tygodnie, a wygląda na to, że może i na dłużej 🙂, bo cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

A całe to zamieszanie ma miejsce dzięki sponsorowi druku – Digiprint oraz firmie Print Hero, która wydrukowała zdjęcia 🙂

Wykłady, dyskusje w kuluarach i zajęcia praktyczne w wodzie wzbogaciły wiedzę fotograficzną wszystkich uczestników!

Wieczorem odbył się wernisaż wystawy i długa impreza integrująca fotografów, na której zapadła decyzja, że to trzeba powtórzyć.

Zatem, kochani – kolejny termin już w styczniu 2023 🙂

Dzię-ku-je-my!

Organizatorami imprezy byli:

Deepspot, Nautica Safari, Stangierska Photography, Foto Podwodna, www.fotografpodwodny.pl

Fotoweekend w Deepspot w obiektywie Małgosi Sobocińskiej

Podwodna wystawa zdjęć w Deepspot

Film zrealizowany przez Wojtka Jeznacha podczas Foto Weekendu w Deepspot

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!