Top
 

Kadra


Czekamy na Was w naszej bazie nurkowej w Chorwacji. Zabierzemy Was również do Egiptu i na dalekie wyprawy nurkowe

Poznajcie nas:

Jestem współwaścicielem Nautiki, instruktorem nurkowania  SSI, CMAS i PADI, a także Instruktorem Trenerem SSI

Prowadzę Nautikę od 1997 roku. Nurkowałem na Malediwach, Karaibach, Mauritiusie, Galapagos, w Indonezji, Mikronezji, Malezji, Tajlandii, Egipcie, Rosji, Hiszpanii, Włoszech i w Chorwacji. Zajmuję się prowadzeniem szkoleń,  organizacją i prowadzeniem bazy nurkowej w Chorwacji na wyspie Vis oraz przewodzę dalekim wyprawom.

Znajdź mnie na Facebooku

Jestem współwłaścicielem Nautiki, instruktorem nurkowania CMAS, PADI, IANTD, HSA, SSI.

Prowadzę Nautikę od 1997 roku. Nurkowałem na Galapagos, w Indonezji, Polinezji Francuskiej, Tajlandii, Australii, na Borneo, w Malezji, Meksyku, Kubie, Sudanie oraz – najczęściej – w Egipcie i Chorwacji. Moją główną „działką” w firmie są safari w Egipcie i dalekie wyprawy.

Znajdź mnie na Facebooku

Zajmuję się marketingiem Nautiki i organizacją oraz prowadzeniem dalekich wypraw, jestem Divemasterem SSI

Z Nautiką pracuję od początku jej istnienia, czyli od 1997 roku. Nurkowałam na Malediwach, w Belize, Palau, Meksyku, Indonezji, Sudanie, Egipcie, Hiszpanii i Chorwacji. Jestem przewodnikiem na safari i dalekich wyprawach, ale spotkać można mnie również w bazie w Chorwacji, na wyspie Vis.

Znajdź mnie na Facebooku

Odpowiadam za organizację safari w Egipcie, mam stopień AOWD, ale już niedługo DEEP 🙂

Z Nauticą jestem związana od 2022 roku, początkowo jako stażystka w ramach moich studiów, obecnie pracuję w krakowskim biurze Nautica Safari. Zajmuję się organizacją i administrowaniem safari w Egipcie.

Znajdź mnie na Facebooku

Jestem managerem bazy na Visie, instruktorem SSI i HSA

W 2014 roku przyjechałem na staż do bazy Nautica Hvar. Rok później, również na Hvarze, zrobiłem kurs Divemasterski i od tego czasu każdy sezon spędzam pracując w bazach nurkowych. Każdego roku spotkacie mnie nie tylko pod wodą, ale również w biurze – w bazie na wyspie Vis.

Znajdź mnie na Facebooku

Pracuję w krakowskim biurze Nautica

Z firmą jestem związana od 2017r. Nie nurkuję, ale w planach mam podstawowy kurs nurkowy. W biurze zajmuję się  administracją i kadrami.

Znajdź mnie na Facebooku

Pracuję w krakowskim biurze Nautica, w dziale dalekich wypraw.

Dołączyłam do zespołu w lutym 2021 roku z zadaniem zadbania o organizację rezerwacji dla naszej chorwackiej bazy. Jestem Instruktorem PADI. Nurkowałam w Tajlandii, na Malediwach, na wyspach Polinezji, na Raja Ampat.

Znajdź mnie na Facebooku

Pracuję w krakowskim biurze Nautica, w dziale safari.

Do Nautiki trafiłem już bardzo dawno, pracowałem jako organizator wyjazdów incentive, a następnie w bazie na Visie jako sprzętowiec. Dołączyłem do stałego składu biura w Krakowie w czerwcu 2023 roku z zadaniem zadbania o sprzedaż safari nurkowych i organizację działu safari. Jestem nurkiem technicznym.

Anna Niewiadomska

Pracuję w krakowskim biurze Nautica, w dziale safari.

Moja przygoda z Nauticą rozpoczęła się w 2011, gdy to po nurkowaniu intro w Egipcie zdecydowałam się zdobyć uprawnienia nurkowe w Krakowie. Przez długie lata zawodowo byłam związana z bankowością. Później spotkaliśmy się na Hvarze, gdzie nurkowałam rekreacyjnie, a teraz spełnia się mój największy sen, czyli moja pasja zamieniła się również w moją pracę. Spotkacie mnie w biurze w Krakowie, gdzie zajmuję się safari w Egipcie oraz wyprawami.

Pracuję w krakowskim biurze Nautica, w chorwackim dziale sprzedaży i rezerwacji; w tym sezonie również w biurze na Visie.

Do zespołu Nautiki dołączyłam na początku 2023 roku. Odpowiadam za sprzedaż i rezerwacje w dziale chorwackim. Pomału wdrażam się w temat nurkowania od strony praktycznej 😊

W bazie w Chorwacji i na safari zaopiekują się Wami również:

Nasi stażyści:

Marta Konieczna

Milena Kuińska

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!