rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt 10-18
Top
 

Kadra


Czekamy na Was w naszych bazach nurkowych w Chorwacji. Zabierzemy Was również do Egiptu i na dalekie wyprawy nurkowe

Poznajcie nas:

Kadra -

Właściciel, instruktor nurkowania CMAS, PADI, SSI

Prowadzi Nauticę od 1997 roku. Nurkował na Malediwach, Karaibach, Mauritiusie, Galapagos, w Indonezji, Mikronezji, Malezji, Tajlandii, Egipcie, Rosji, Hiszpanii, Włoszech i w Chorwacji.

Znajdź mnie na Facebooku
Kadra -

Właściciel, instruktor nurkowania CMAS, PADI, IANTD, HSA

Prowadzi Nauticę od 1997 roku. Nurkował w Indonezji, Galapagos, Polinezji Francuskiej, Tajlandii, Australii, na Borneo, w Malezji, Meksyku, Kubie, Sudanie oraz – najczęściej – w Egipcie i Chorwacji.

Znajdź mnie na Facebooku
Kadra -

Biuro w Krakowie, Przewodnik nurkowy SSI

Z Nauticą pracuję od początku jej istnienia, czyli od 1997 roku. Nurkowałam na Malediwach, w Belize, Palau, Meksyku, Indonezji i innych miejscach. Jestem przewodnikiem na safari i dalekich wyprawach, ale spotkać można mnie również w bazach w Chorwacji.

Znajdź mnie na Facebooku
Kadra -

Organizator safari w Egipcie, instruktor CMAS i PADI

Z Nauticą pracuję od pierwszego sezonu nurkowego na chorwackim Pagu. Nurkowałem w polskich i czeskich jeziorach i kamieniołomach, Morzu Bałtyckim, w Chorwacji, Hiszpanii i Egipcie.

Znajdź mnie na Facebooku
Kadra -

Manager bazy na Hvarze, Divemaster PADI i HSA

W 2014 roku przyjechałem na staż do bazy Nautica Hvar. Rok później, również na Hvarze, zrobiłem kurs Divemasterski i od tego czasu każdy sezon spędzam pracując w bazach na Visie i Hvarze. W tym roku spotkacie mnie nie tylko pod wodą, ale również w biurze – od lipca do sierpnia – jako managera bazy na Hvarze.

Znajdź mnie na Facebooku
Kadra -

Biuro w Krakowie

Z Nauticą pracuję od 2017r. Nie nurkuję, ale w planach mam podstawowy kurs nurkowy. W biurze zajmuję się rezerwacjami działu chorwackiego.

Znajdź mnie na Facebooku
Kadra -

Biuro w Krakowie

Majówkę spędzę na Visie gdzie będziemy mogli się poznać 🙂

W naszych bazach w Chorwacji zaopiekują się Wami również:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!

Drodzy Nurkowie
Sytuacja branży nurkowej jest trudna, epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała odwołanie wszystkich przelotów i w związku z tym najbliższych imprez safari w Nautice Safari. Mamy nadzieję na jak najszybszą normalizację sytuacji i bardzo prosimy o wyrozumiałość. Informujemy, że nieprzerwanie pracujemy zdalnie od 10 do 18 poniedziałek-piątek. Wszystkich zapraszamy na stronę nautica.pl i prosimy o kontakt na mail rezerwacje@nautica.pl lub telefonicznie na numer 797025124. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Dokładamy wszelkich starań, by przesunąć terminy i załatwić wszelkie formalności oraz ułatwić Wam dostęp do informacji.
Poniżej zamieszczamy linki do stosownych dokumentów związanych z prawami i obowiązkami podróżujących i przedsiębiorców zajmujących się organizacją imprez turystycznych.

☝️Ustawa z 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych

️Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2302 z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie imprez turystycznych i powiązanych usług turystycznych