Top
 

Heniu Skudlara


Kadra Nautiki

Heniu Skudlara

Rola w bazie: przewodnik nurkowy, Stopień nurkowy: P3

Kiedy będę w bazie: cały sezon

Skąd jestem: Myszków

Jak zacząłem nurkować: Przygodę z nurkowaniem zacząłem całkiem przypadkiem w Orzyszu na szkoleniu zorganizowanym przez MON dla organizacji proobronnych. W 2018 roku uzyskałem mój pierwszy stopień nurkowy P1 – teraz już wiem jak ważny to był krok w moim życiu i jak wiele zmienił… Mój dalszy rozwój nurkowy jak u większości ludzi, którzy załapali tak zwanego „bakcyla”, odbywał się w sposób dość zwyczajny – czyli specjalizacje, zdobywanie kolejnych stopni nurkowych, aż do momentu uzyskania stopnia P3. To umożliwia mi zajmowanie się Wami w charakterze przewodnika grupy lub prowadzącego intra nurkowe. Będę też wspomagać kursy podstawowe pod okiem Instruktora. W tym roku dzięki możliwości danej mi przez Nautikę zamierzam osiągnąć pierwszy samodzielny stopień Instruktorski w organizacji SSI. Z mojej strony mogę Was zapewnić, że dołożę wszelkich starań, aby nasze nurkowania były bezpieczne, spokojne oraz profesjonalne.

Od kiedy pracuję z Nautiką: Z Nautiką jestem związany od roku 2022 czyli stosunkowo niedługo – od momentu kiedy odwiedziłem bazę jako gość. Atmosfera w centrum nurkowym na VIS spowodowała, że postanowiłem nawiązać współpracę w kolejnym roku czyli 2023 ( i tak właśnie się stało! 🙂 . Będę miał przyjemność pracować dla Nautiki w tym roku jako prowadzący wycieczki nurkowe lub pierwsze nurkowania.

Gdzie nurkowałem: w Chorwacji, na Bałtyku, Mazurach, Zakrzówku, Jaworznie oraz innych zbiornikach mniej lub bardziej znanych, ale głównie na naszej ziemi.

Ulubiona miejscówka w Chorwacji: wszystkie 🙂

Poznaj kadrę Nautiki

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!