rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt 10-18
Top
 

Wyprawy nurkowe


Pokazujemy Wam najdalsze zakątki podwodnego świata już od 20 lat. Jesteśmy touroperatorem i posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty organizatora turystyki

Ponad 70% powierzchni Ziemi zajmują morza i oceany. To jeszcze nie zatłoczona, pełna tajemnic część naszej planety.  Chcemy wspólnie z Wami zachwycić się się tymi miejscami i walczyć o ich zachowanie dla następnych pokoleń. Uczymy się nurkować właśnie dlatego – aby zwiedzać różnorodne i unikalne ekosystemy – poradzić sobie w zalanych wodą kawernach, w silnych prądach wokół malediwskich atoli i we wnętrzach wraków, zmierzyć się z falą, poczuć dreszcz ekscytacji, obserwując morskie drapieżniki. Tym właśnie jest podwodna przygoda!

Komu spodobają się nasze wyprawy:

  • wielbicielom nurkowań, którzy chcą rozwijać swoją pasję z pełnym poczuciem bezpieczeństwa;
  • wrażliwym obserwatorom stworzeń małych i dużych;
  • fotografom podwodnym i filmowcom;
  • osobom stęsknionym za ciepłą atmosferą, beztroską i zabawą
  • wytrawnym podróżnikom, którzy chcą dowiedzieć się o świecie jeszcze więcej.

Nasza specjalność

to autorskie programy (na przykład wyprawy fotograficzne), doświadczeni przewodnicy (wyłącznie z Nautiki – sprawdź) i wszechstronność kierunków – od safari w rzadko odwiedzanym Sudanie, przez fotogeniczne wraki Laguny Truk, meksykańskie cenoty i warany z Komodo po niesamowite stworzenia cieśniny Lembeh i bogactwo podwodnego świata Palau. Mamy wszystko!

Etyczna turystyka

Pamiętamy przy tym, że każde z tych miejsc to środowisko ulotne i delikatne, w którym jesteśmy gośćmi, szanujemy mieszkańców, zwyczaje i tradycje. Zostawiamy tylko ślady stóp, zabieramy tylko zdjęcia.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!

Drodzy Nurkowie
Sytuacja branży nurkowej jest trudna, epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała odwołanie wszystkich przelotów i w związku z tym najbliższych imprez safari w Nautice Safari. Mamy nadzieję na jak najszybszą normalizację sytuacji i bardzo prosimy o wyrozumiałość. Informujemy, że nieprzerwanie pracujemy zdalnie od 10 do 18 poniedziałek-piątek. Wszystkich zapraszamy na stronę nautica.pl i prosimy o kontakt na mail rezerwacje@nautica.pl lub telefonicznie na numer 797025124. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Dokładamy wszelkich starań, by przesunąć terminy i załatwić wszelkie formalności oraz ułatwić Wam dostęp do informacji.
Poniżej zamieszczamy linki do stosownych dokumentów związanych z prawami i obowiązkami podróżujących i przedsiębiorców zajmujących się organizacją imprez turystycznych.

☝️Ustawa z 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych

️Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2302 z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie imprez turystycznych i powiązanych usług turystycznych