Top
 

Martina Explorer

Łódź safari

Łódź Martina Explorer

Martina Explorer to nowa, pięciopokładowa łódź o długości 40 metrów i szerokości 8,5 metra.

Budowa skończona! Martina pływa pod naszą banderą od początku tego sezonu.
Jej 5 pokładów jest wyposażane we wszystko, co nurkom na morzu przydać się może. Jest stół na sprzęt foto. Jest jacuzzi. Jest indywidualnie sterowana klimatyzacja, lodówki, wygodne materace, ekspres do kawy i oczywiście nieodzowna kostkarka do lodu 😉.
Zapraszamy do przejrzenia terminarza safari!

Martina posiada 15 dwuosobowych kabin dla Gości. Jest wyposażona w dwie odsalarki o wydajności 14 metrów sześciennych na dobę, posiada również 2 zbiorniki świeżej wody o pojemności 6 ton każdy.

Pokład 1 – mieszkalny

Na najniższym poziomie znajduje się dziewięć dwuosobowych kajut, przy czym kajuta nr 9 jest dużą kajutą z łóżkiem małżeńskim. Każda kajuta posiada własną łazienkę, małą lodówkę i indywidualnie sterowaną klimatyzację.

Pokład 2 – nurkowy

Na tym pokładzie znajduje się dive deck i kuchnia z jadalnią. Pokład nurkowy posiada 30 miejsc na sprzęt do nurkowania i miejsce na sprzęt fotograficzny. Jest to pokład zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić nurkom bezpieczne, wygodne i swobodne poruszanie się. Są tu również dwie ogólnodostępne łazienki.
W jadalni umieszczono kilka stolików z krzesłami, w układzie zapewniającym wygodny dostęp z każdej strony oraz swobodne przejście do bufetu. Pomieszczenia są utrzymane w klasycznej, sprzyjającej relaksowi stylistyce.

Pokład 3 – salon i 4 kajuty

Salon ma klasyczny wystrój w harmonijnych kolorach drewna, z wygodnymi szerokimi kanapami, kilkoma stolikami i sprzętem audio-video. Na tym poziomie znajdują się cztery dwuosobowe kajuty z łazienkami, każda z mini lodówką. W każdej z kajut są dwa szerokie łóżka nadające się dla par.

Pokład 4 i 5 – mieszkalny i słoneczny

Na tym pokładzie znajdują się wygodne kanapy, a na pokładzie słonecznym leżanki, poduchy i pufy. Aby dopełnić wygody i relaksu, na ME mamy także niewielkie jacuzzi. Do dyspozycji Gości jest również bar. Mieszczą się na tym poziomie także 2 kajuty dwuosobowe z łazienkami i panoramicznymi oknami. Te kajuty posiadają dwa szerokie łóżka nadające się dla par.

Kabiny z łazienkami

Kabiny to dziewięć standardowych pokoi na dolnym pokładzie, cztery dwuosobowe na środkowym pokładzie, a dwie na samej górze. Wszystkie kabiny mają indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz lodówki. Kabiny i łazienki są duże i wygodne. Każda kabina na dolnym pokładzie posiada dwa łóżka jednakowej wielkości poza kajutą numer 9 z dużym łóżkiem małżeńskim. Na pokładach środkowym i słonecznym mieści się 6 kajut , każda z dwoma szerokimi łóżkami, można zatem korzystać z nich jak z kajut małżeńskich lub kajut twin.

Martina Explorer – dane techniczne:

  • Klasa łodzi ****+
  • 2 główne silniki o mocy 1400 koni mechanicznych (KM) każdy
  • 2 generatory 270 kilowatów (KW)
  • 2 pontony 6,5 m każdy z silnikiem Yamaha 85 KM 85
  • zbiorniki paliwa o pojemności 20 ton
  • 2 sprężarki

Bezpieczeństwo na Martina Explorer:

  • zestaw tlenowy
  • 2 tratwy ratunkowe o pojemności 20 osób każda
  • system czujników dymu
  • radar, GPS i VHF

Nasza flagowa łódź Martina Explorer

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!