Top
 

OWD – Open Water Diver


W naszej bazie na Vis prowadzimy kursy i specjalizacje na wszystkich poziomach zaawansowania, w małych grupach, w przyjaznej, wakacyjnej atmosferze

Kurs OWD – Open Water Diver

Typ: podstawowy kurs nurkowania uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18m

Czas trwania: 4-5 dni

Ilość nurkowań: 9 – w tym 5 zajęć praktycznych na wodzie płytkiej + 4 nurkowania

Minimalny wiek: 10 lat

Materiały: podręcznik elektroniczny (kursant otrzymuje dostęp w linku), certyfikat

Wymagania: dobry stan zdrowia – sprawdź oświadczenie medyczne

Dostępność: przez cały sezon

Cena: sprawdź w cenniku

W cenie: instruktor, kompletny sprzęt nurkowy, sprężone powietrze, butla 10l, 12l lub 15l, balast, wprowadzenie teoretyczne, zajęcia praktyczne, podręcznik, certyfikat, transfer do miejsc nurkowych, łódź.

Więcej informacji i rezerwacja

12 626 00 36 wew. 12, 797 025 124

Podstawowy kurs nurkowania

Naszym Gościom w ramach aktywnych wakacji proponujemy podstawowe kursy nurkowania.

Kurs Open Water Diver odbywa się w systemie międzynarodowej federacji SSI.

Po zaledwie 5 dniach intensywnego kursu zdobędziecie certyfikat uprawniający Was do dalszego nurkowania do 18 metrów głębokości (dzieci 12 lat do 12 metrów). Kurs nurkowania odbywa się zawsze pod bezpośrednią kontrolą polskiego instruktora nurkowania, po kursie będziecie mogli nurkować w parze z osobą posiadającą te same lub wyższe uprawnienia nurkowe. Wydawany przez nas certyfikat poświadcza zdobyte przez Was umiejętności i jest uznawany w centrach nurkowych na całym świecie.

Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, po kursie możecie nurkować turystycznie lub kontynuować szkolenie na kursach specjalizacyjnych i zaawansowanych.

Proponowany przez nas kurs nurkowania w Chorwacji realizowany jest w małych grupach, w wakacyjnej atmosferze Chorwacji. Zajęcia odbywają się w naszym centrum nurkowym położonym bezpośrednio przy plaży, z której odbywają się pierwsze nurkowania. Nurkujemy w spokojnej, płytkiej zatoczce, w  warunkach wody „basenopodobnej”. Oprócz naszych Gości nie ma tam innych nurków, więc nurkowania są bardzo kameralne. Woda w Adriatyku ma temperaturę od 17-25C w zależności od terminu przyjazdu. Uczestnik otrzymuje skafander nurkowy dostosowany do tej temperatury (i jest to na pewno wygodniejsze niż nurkowanie w grubych piankach w warunkach polskich jezior). Morze jest bardzo przejrzyste, można pozwolić sobie na dużą swobodę.

Ostatnie cztery nurkowania w ramach kursu podstawowego odbywają się z łodzi nurkowej, co stanowi sprawdzian praktyczny nabytych umiejętności.

Po kursie możecie też od razu wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności i dokupić sobie dodatkowe nurkowania turystyczne –  czysta rekreacja!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!