rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt 10-18
Top
 

Rezerwacja – nurkowanie w Chorwacji

Rezerwacja imprezy

Możesz samodzielnie przejrzeć oferty oraz cenniki i wysłać formularz – poniżej znajdziesz mini przewodnik jak dokonać rezerwacji krok po kroku.

Jeśli jednak wcześniej chcesz zadać nam jakieś pytania, prosimy o kontakt:

Telefon: 797 025 124, 12 626 00 36 wew. 12,
E-mail: rezerwacje@nautica.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku, godz. 10-18.

Jak dokonać rezerwacji

1. przejrzyj cenniki i informacje o bazach nurkowych Vis i Hvar
2. przeczytaj Warunki Uczestnictwa

Uwaga! W związku z sytuacją związaną z COVID-19 zmieniliśmy tymczasowo warunki uczestnictwa: obecne warunki są korzystniejsze dla naszych Gości – rezerwacja apartamentu: wpłata 30%, reszta do 7 dni przed wyjazdem, rezerwacja nurkowań: wpłata 50 EUR ceny zamawianego pakietu, reszta na 7 dni przed wyjazdem lub w bazie, na miejscu. W razie gdy impreza zostanie odwołana przez Organizatora, całość wpłaty zwracamy w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia decyzji. Nie korzystamy z przywileju dla biur podróży – przetrzymywania opłaty do 180 dni.

3. zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia i formularzem medycznym, który otrzymasz w bazie do podpisania
4. upewnij się, że posiadasz ważny dokument tożsamości (Chorwacja – dowód osobisty lub paszport – szczegóły w naszym biurze)
5. w formularzu po prawej stronie wypełnij odpowiednie pola; określ termin, miejsce, rodzaj nurkowania i zakwaterowania, ilość osób i wszystkie inne kryteria które są dla Ciebie ważne
6. dokonaj niezobowiązującej, wstępnej rezerwacji, wysyłając formularz; nasze biuro sprawdzi dostępność miejsc i skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji, wyjaśnienia wątpliwości i podpisania umowy
7. wypełnioną umowę otrzymujesz mailem na podany w formularzu adres, podpisz ją i odeślij do nas na maila lub przyjdź do naszego biura w Krakowie
8. dokonaj opłaty rezerwacyjnej 30% wartości imprezy. Dostępne formy płatności: płatność w euro lub w złotówkach – gotówką (w biurze) – lub na podany przez nas numer konta bankowego:
Alior Bank S.A.
Swift cod (BIC): ALBPPLPWkonto
PLN: 32 2490 0005 0000 4530 3070 4274
konto EUR: PL48 2490 0005 0000 4600 2895 5711
9. otrzymujesz od nas e-mailem podpisaną umowę, stanowiącą potwierdzenie rezerwacji do 30 dni od rozpoczęcia imprezy opłać pozostałą należność (możesz zawsze zadzwonić i zapytać ile pozostało do wpłaty)
10. po dokonaniu pełnej wpłaty otrzymujesz od nas e-mailem informacje na drogę – cennik i rozkład promów, namiary na bazę, informację o ubezpieczeniu itd
11. dalej jesteś już pod opieką naszych rezydentów:)

UWAGA:
Przesłanie podpisanej umowy jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.

Formularz rezerwacji

Data wyjazdu:
Jak dojechać do Chorwacji? Aktualne zasady i dostępne trasy