rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt 10-18
Top
 

Egipt – wyjazdy stacjonarne

Nurkowanie stacjonarne w Egipcie

Jest to dobry wybór dla osób, które chciałyby podczas wyjazdu zarówno ponurkować, jak i pozwiedzać Egipt lub/i wybierają się na wakacje z nienurkująca rodziną.

W Egipcie znajduje się kilka popularnych ośrodków, w których operują dziesiątki baz nurkowych. Wśród nich należy wymienić następujące kurorty:

Marsa Alam

– słynące z pięknych raf ciągnących się wzdłuż linii brzegowej;

Sharm el Sheikh

– gdzie zanurkujemy w Parku Narodowym Ras Muhammad, na wrakach Stalowej Rafy, oraz na wraku SS Thistlegorm;

Dahab

– uwielbiany przez nurków technicznych z uwagi na głębokie, dostępne z brzegu miejsca nurkowe, takie jak Blue Hole, Bells i Canyon;

Hurghada

– największy egipski kurort, z doskonałym połączeniem z Polski, szeroką ofertą nurkowań dziennych i pięknymi rafami w niedalekiej odległości od brzegu;

Safaga

– wokół której znajdziemy ponad 20 świetnych miejsc nurkowych, w tym słynny wrak Salem Express oraz rafy Panorama i Abu Kifan.

Rezerwacja

Egipt - wyjazdy stacjonarne -

Wyjazdy stacjonarne do Egiptu obsługuje firma Joanny Pajdak-Subry

663 727 402

Asia zajmuje się także organizacją kursów i wyjazdów nurkowych dla osób niepełnosprawnych w systemie Handicapped Scuba Association (HSA)

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!

Drodzy Nurkowie
Sytuacja branży nurkowej jest trudna, epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała odwołanie wszystkich przelotów i w związku z tym najbliższych imprez safari w Nautice Safari. Mamy nadzieję na jak najszybszą normalizację sytuacji i bardzo prosimy o wyrozumiałość. Informujemy, że nieprzerwanie pracujemy zdalnie od 10 do 18 poniedziałek-piątek. Wszystkich zapraszamy na stronę nautica.pl i prosimy o kontakt na mail rezerwacje@nautica.pl lub telefonicznie na numer 797025124. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Dokładamy wszelkich starań, by przesunąć terminy i załatwić wszelkie formalności oraz ułatwić Wam dostęp do informacji.
Poniżej zamieszczamy linki do stosownych dokumentów związanych z prawami i obowiązkami podróżujących i przedsiębiorców zajmujących się organizacją imprez turystycznych.

☝️Ustawa z 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych

️Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2302 z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie imprez turystycznych i powiązanych usług turystycznych