rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt godz. 9-17
Top
 

Na czym polega safari nurkowe w Egipcie?

Na czym polega safari nurkowe w Egipcie?

Safari nurkowe to wyjątkowy tydzień, który spędzamy w całości na łodzi nurkowej na otwartym morzu. Codziennie przepływamy do kolejnych miejscówek nurkowych, docierając do miejsc niedostępnych podczas jednodniowych wycieczek z lądu.

Safari to jedyna okazja na spotkania z tak różnorodnymi stworzeniami podwodnymi; każda z tras bogata jest zarówno w nurkowania płytsze, w ogrodach koralowych, jak i głębsze, w towarzystwie rekinów lub innych wyjątkowych zwierzaków.

Safari nurkowe to również wygoda i bezpieczeństwo, nad którymi czuwać będzie załoga łodzi. Mimo dużej ilości nurkowań, sprzęt zmontujemy raz – pierwszego dnia, a zapas powietrza w butlach będzie uzupełniany przed każdym pojedynczym nurkowaniem przez członków załogi.

Za to pomiędzy nurkowaniami czekają na Was wygodne kanapy i fotele, na których możecie zażyć kąpieli słonecznych, poczytać książkę, wyspać się lub zintegrować się z pozostałymi uczestnikami safari.

Załoga zadba również o to, abyśmy nie byli głodni. Oprócz trzech regularnych posiłków przygotują dla nas palety z owocami, koktajle i orzeźwiające przekąski.

Podsumowując, tydzień ten opisać można używając słynnego wśród nurków powiedzenia: „EAT, SLEEP, DIVE, REPEAT”. Czy to nie brzmi jak definicja wakacji marzeń? ?

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!