rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt 10-18
Top
 

Krzysztof Stępień


Kadra Nautiki

Krzysztof Stępień – P3 CMAS, Divemaster IDF

Krzysztof Stępień -

Rola w bazie: przewodnik nurkowy, instruktor

Stopień nurkowy: P3 CMAS, Divemaster IDF; instruktor SSI

Kiedy będę w bazie: od 6 lipca do końca sierpnia (Hvar);

Skąd jestem: studiuję w Krakowie, pochodzę z Polkowic;

Jak zacząłem nurkować: po pierwszym eksperymencie z nurkowaniem – to było intro na basenie – od razu poczułem, że to jest to! Później pojechałem na kurs podstawowy na Mazury, skąd wróciłem z nowymi umiejętnościami i pasją na całe życie.

Od kiedy pracuję z Nauticą: rok 2019 był moim pierwszym sezonem pracy w bazie, miałem jednak okazję się z nią poznać wcześniej jako klient.

Gdzie nurkowałem: najwięcej nurkowań zaliczyłem w ciemnych i dla wielu nieprzyjemnych polskich i niemieckich wodach. Poza tym jeździłem do Chorwacji, latałem do Egiptu…

Ulubiona miejscówka w Chorwacji: Każda miejscówka w okolicy wyspy Hvar ma w sobie coś niezwykłego, jednak moje serce swym wdziękiem zdobyły Kamulce. Jest to miejsce czarujące płetwonurka olbrzymią ilością życia, w dzień ukrytego i nieśmiało wyglądającego spomiędzy rozrzuconych głazów, w nocy natomiast wychodzącego z kryjówek i dającego podziwiać się w pełnej krasie. A gdy najdzie ochota na szybkiego nura i utrwalenie „skilli” – na to nie ma lepszego miejsca niż „Sydney” tuż obok bazy!

Poznaj kadrę Nautiki

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!

Krzysztof Stępień -
ZApraszamy na

wyprawĘ Meksyk - Belize

termin 20 stycznia do 3 lutego 2022
  • dla entuzjastów  cenotów, rekinów,  fioletowych formacji koralowych, idealnie błękitnego Blue Hole w Belize i starożytnych miast Majów
  • wyprawę poprowadzi Tomasz Dutkiewicz – fotograf, podróżnik, instruktor nurkowania