rezerwacje@nautica.pl 12 626 00 36 wew. 12, pon-pt 10-18
Top
 

Nurkowanie turystyczne


Kursy prowadzimy w Krakowie przez cały rok. Zapraszamy!

Nurkowanie turystyczne na Zakrzówku

Zrób sobie przerwę w pracy i daj z nami nura w Krakowie na Zakrzówku! Przypominamy, że jak zawsze możecie w wygodnym dla siebie terminie umówić się na nurkowanie turystyczne na Zakrzówku z naszym instruktorem lub Divemasterem. W każdy weekend a także w ciągu tygodnia możecie oddać się swojej pasji nie poświęcając zbyt wiele czasu i energii. Przyjedź na Zakrzówek. My załatwimy resztę.

Koszty nurkowania:

– wejście na Zakrzówek – 30 zł/os
– butla z powietrzem – 25 zł/szt
– ewentualnie wypożyczenie sprzętu w Nautice – wg cennika
– cena nurkowania w grupie trzy lub więcej – 75 zł/os
– cena nurkowania w grupie jedno lub dwuosobowej – 100 zł/os

Jeśli masz stopień OWD lub równoważny i nie nurkowałeś przez co najmniej 6 miesięcy zrób koniecznie z naszym instruktorem Nurkowanie Przypominające lub Scuba Review. Można je zrobić na basenie lub na Zakrzówku. Zachęcamy również do tego wszystkich nurków z małym doświadczeniem bądź z dłuższą przerwą w nurkowaniu. Jest to idealna forma powtórki zasad i umiejętności nurkowych.

Przypominamy, że jeśli należycie do tych marznących, można z nami zanurkować w suchym skafandrze. Dla zainteresowanych nurkowaniem “na sucho” informujemy,że posiadamy 10 sztuk skafandrów dostępnych w naszej wypożyczalni.

Zapisy i więcej informacji

kursy@nautica.pl

661 660 315 lub: 12 626 18 05

Zobacz cennik

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!

Drodzy Nurkowie
Sytuacja branży nurkowej jest trudna, epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała odwołanie wszystkich przelotów i w związku z tym najbliższych imprez safari w Nautice Safari. Mamy nadzieję na jak najszybszą normalizację sytuacji i bardzo prosimy o wyrozumiałość. Informujemy, że nieprzerwanie pracujemy zdalnie od 10 do 18 poniedziałek-piątek. Wszystkich zapraszamy na stronę nautica.pl i prosimy o kontakt na mail rezerwacje@nautica.pl lub telefonicznie na numer 797025124. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Dokładamy wszelkich starań, by przesunąć terminy i załatwić wszelkie formalności oraz ułatwić Wam dostęp do informacji.
Poniżej zamieszczamy linki do stosownych dokumentów związanych z prawami i obowiązkami podróżujących i przedsiębiorców zajmujących się organizacją imprez turystycznych.

☝️Ustawa z 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych

️Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2302 z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie imprez turystycznych i powiązanych usług turystycznych