Top
 

Konkurs NAGRAJŻE – WYGRAJŻE safari nurkowe


BLOG

Konkurs NAGRAJŻE – WYGRAJŻE safari nurkowe

Przedmiotem konkursu jest krótki film (do 3 minut) zachęcający do udziału w safari nurkowym w Egipcie.

Dopuszczalna jest szeroka gama form wyrazu artystycznego: monolog, dialog, recytacja, śpiew, taniec, ustawka i inne.

Masz szansę wygrać nagrodę główną: safari nurkowe w Egipcie (bez przelotu). Doceniamy kreatywność i talent!

Do zrealizowania w sezonie jesień/zimę 2018 lub na wiosna 2019.

Aby wziąć udział w konkursie należy nam skutecznie przekazać materiał konkursowy na jeden z 3 poniższych sposobów (albo najlepiej wszystkich):

a/ film umieść w taki sposób by można go było pobrać, a link do materiału wyślij na adres konkurs@nautica.pl

b/ film udostępnij na swoim profilu facebook z oznaczeniem: @NauticaSafari i #NauticaSafariKonkurs

c/ film udostępnij na swoim profilu instagram z oznaczeniem: @nautica_safafri i #NauticaSafariKonkurs.

Materiał należy umieścić lub przekazać w taki sposób, iż będzie można go pobrać i/lub udostępnić na naszym profilu Facebook:NauticaSafari lub/i Instagram:nautica_safari.

Wśród osób, które nie wygrały głównych nagród, zostaną rozlosowane nagrody pocieszenia w postaci 5 voucherów z 20% zniżką na nasze safari.

Na filmy czekamy do końca października: 31-10-2018

Jury w składzie: Dariusz Spirytulski, Piotr Stós, Tomasz Słomski, Dominika Aleksanderek i Anna Danecka wybierze najlepszy film. Weźmiemy pod uwagę oczywiście vox populi czyli Wasze reakcje, polubienia i komentarze pod filmami.

Zapraszamy do konkursu i czekamy na wasze szalone, kreatywne i zaskakujące prace!

Wygraj safari nurkowe w Egipcie.

Regulamin konkursu „NAGRAJŻE – WYGRAJŻE safari nurkowe”

1. Organizatorem projektu, zwanego dalej „konkursem”, oraz fundatorem nagrody – wyjazdu na safari nurkowe w Egipcie w 2018 roku dla 1 osoby (bez przelotu), jest Nautica Safari s.j. z siedzibą w Krakowie, ul. Toruńska 5 NIP 6772365934.

2. Projekt dotyczy wyłącznie osób pełnoletnich.

3. Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć krótki film zachęcający do udziału w safari nurkowym w Egipcie i przekazać go do publikacji.

4. Materiał konkursowy należy dostarczyć na adres konkurs@nautica.pl lub udostępnić na swoim profilu facebook/instagram z oznaczeniem: @NauticaSafari i/lub #NauticaSafariKonkurs. Materiał należy umieścić lub przekazać w taki sposób, iż będzie można go pobrać i/lub udostępnić na naszym profilu Facebook:NauticaSafari lub/i Instagram:nautica_safari.

5. Nagrodą jest: wyjazd na tygodniowe safari nurkowe w Egipcie (bez przelotu, oraz napiwków) dla 1 osoby. Termin wyjazdu organizator ustali ze zwycięzcą w ramach dostępnych u Organizatora miejsc na safari.

6. Na safari można pojechać w sezonie: jesień/zima 2018 oraz wiosna 2019 roku.

7. Udział w konkursie oznacza zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu. Rozstrzygnięcie konkursu ma charakter jawny. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Nautica, ani ich rodziny.

8. Treści obraźliwe i naruszające zasady dobrych obyczajów oraz naruszające interesy i dobra osób trzecich nie będą dopuszczone do udziału w Konkursie.

9. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażenie zgody na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych uczestników do celów związanych z konkursem i informowaniem o ofercie Nautica.

10. Organizator zastrzega sobie prawo wykorzystania biorących w Konkursie prac w celach marketingowych oraz do podawania imienia i nazwiska autora pracy.

11. Uczestnik biorący udział w Konkursie zrzeka się prawa własności do pracy oraz wyraża zgodę na publikację swoich danych osobowych (imię i nazwisko).

12. Na prace konkursowe czekamy do 31.10.2018 roku. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się do dnia 15.11.2018. A wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej organizatora oraz na profilu facebook: NauticaSafari, będą również dostępne będą u organizatora konkursu.

13. Najlepszą pracę wybierze jury: Dariusz Spirytulski, Tomasz Słomski, Anna Danecka, Piotr Stós i Dominika Aleksanderek

14. Nagroda są nagrodą imienną i jest niezbywalna. Kwestie rozliczeń podatkowych związanych z darowizną / wygraną pozostają po stronie nagrodzonego.

15. Wśród osób, które nie wygrały głównych nagród, zostaną rozlosowane nagrody pocieszenia w postaci 5 voucherów z 20% zniżką na safari.

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!