Top
 

Agnieszka Jaruszewska – GALERIA ZDJĘĆ

BLOG

Agnieszka Jaruszewska – GALERIA ZDJĘĆ

To było jedno z ładniejszych i spokojniejszych safari na trasie południowej; udało nam się wreszcie dotrzeć do Zabarghadu, który zachwycił nas wspaniałą, pełną życia rafą.
Agnieszka Jaruszewska, której czujne oko wypatrzyło mnóstwo pięknych stworzeń 🙂 przesłała nam kilka swoich zdjęć. Warto je obejrzeć, bo są piękne, oryginalne i zaskakujące świeżością!

Oddajmy głos Autorce, przy okazji dziękując Jej za  arcysympatyczną i wspaniałą opinię:

„Cześć,

to była wielka przyjemność wrócić na rafy Morza Czerwonego pod banderą Nautici oraz prowadzących – Dominiki Aleksanderek i Piotra Stósa. Piotra poznałam podczas warsztatów fotograficznych, które są organizowane cyklicznie przez Nauticę. To jest świetny czas na wymianę doświadczeń i wzajemnych inspiracji, a także zawieranie nowych długoletnich znajomości. Nie mniej, safari „z fotografią w tle” to również świetna zabawa i super grupa ludzi, która przyjęła mnie do swojego grona i dała czas, a nawet wyszukiwała podwodne smaczki do fotografowania. To dzięki Wam w albumie są zdjęcia, którymi mogę się dzisiaj pochwalić! Jeszcze raz serdecznie dziękuję 😊

Pozdrawiam

Aga”

Zapraszamy do galerii wybranych zdjęć Agnieszki z safari 15-22 10 2022

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!

Safari 23 - 30.11.2023

ZAPRASZAMY!

Trasa: Daedalus + Fury Shoals

Łódź: Marselia Star