Top
 

Safari majówkowe w Egipcie 2023

BLOG

Safari majówkowe w Egipcie 2023

Wróciliśmy z safari majówkowego! 🌊💖
Jak zawsze zauroczeni pięknem raf i tajemniczością wraków trasy Top Północy. 🚢🐟 Po kilku wietrznych dniach na początku tygodnia, morze potraktowało nas z rzadko spotykaną łagodnością.
Nasza nowa łódka – Martina na swoim drugim rejsie spisała się znakomicie. Ciężko było przekonać Gości, że nie mogą zabrać ze sobą kucharza do Polski. 😅
Były tańce na każdym z pokładów, stretching przy zachodzie słońca, długie rozmowy o nurkowaniu i życiu we wszelkich jego przejawach. Mamy nadzieję, że zdrowa, radosna i roztańczona atmosfera pozostanie z Wami na długo! 🕺
Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników safari oraz dla Baltic PRO za współorganizację tego tygodnia. I ogromne podzięki dla Jana Dudka za cudowne zdjęcia!
Do zobaczenia wkrótce, bo miejsca na najbliższe safari jeszcze ciągle są. 😍

Macie pytania? Dzwońcie na 797 025 117 do Kasi Jaglarz. Ona wie wszystko o safari, przelotach i trasach.

Najbliższe miejsca na 13 maja!

A to jedna z propozycji tras: 13 maja – St John’s – samo południe

W programie uwzględnione zostały zarówno dobrze znane nam miejsca w rejonie Fury Shoals, do których uwielbiamy wracać, jak i te będące nowym i zaskakującym odkryciem. Claudia Reef, Heaven, Sataya, Malahi i Elphinstone to tylko niektóre z raf odwiedzanych przez nas podczas 6 dni nurkowych safari.

Trasa safari nurkowego charakteryzuje się przede wszystkim wielką różnorodnością formacji rafowych oraz niesamowitą ilością ryb. Uczestnicy safari mogą liczyć na bliskie spotkania z delfinami oraz nurkowania pośród korytarzy, jaskiń, kanionów, plateau i pięknych ogrodów koralowych. Zanurkujemy pośród tajemniczych labiryntów Malahi, odwiedzimy groty Claudia Reef, poświęcimy znacznie więcej czasu niż zwykle na fantastyczne ogrody koralowe.

Dodatkowe atrakcje:
😎nurkowania próbne dla osób nienurkujących
😎mnóstwo ciekawie podanych informacji o rybach i zwierzętach
😎wspaniała atmosfera
😎stretching o zachodzie słońca
🐬🐬🐬🐬🐬🐬🐬

Zapraszamy na kolejne safari!

Zobacz naszą ofertę wyjazdów: trasy safari w Egipcie.

Udostępnij:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy wybrać wyjazd nurkowy idealny dla Ciebie!